Kā iepildīt kanabinoīdus CBD ziedā

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kanabinoīdu pulveru procedūra

1. * Aprēķiniet attiecību "ml/smidzinātājs", kas ir atkarīga no izsmidzinātāja pudeles un kanabinoīda stipruma (teiksim, jums ir nepieciešami 50 ml ar 5 mg/ml).
2. Sajauciet 50 ml etanola ar 250 mg, līdz tas pilnībā izšķīst.
3. (pēc izvēles) Etanols izžāvēs jūsu CBD ziedus un, iespējams, sabojās smaržu. Sajauciet terpīnus, piemēram, citronu terpīnus vai kaņepju terpīnus, lai piešķirtu izteiktu smaržu.
4. Iepildiet to pudelē
5. Izlīdziniet kaņepju ziedus pēc iespējas līdzenāk, lai katrs kaņepju zieds tiktu vienmērīgi izsmidzināts.
6. Izsmidziniet saturu uz cbd ziediem pēc iespējas vienmērīgāk.
7. Ļaujiet nožūt (atkarīgs no telpas mitruma, bet tas var ilgt no 4h līdz 2 dienām).
8. (pēc izvēles) nolasiet mitrumu (izmantojiet google, ir dažādi veidi, kā to panākt).



Kanabinoīdu šķidrumu, piemēram, THC, procedūra, pievienojot terpīnu

Lielākā daļa kanabinoīdu ir ļoti lipīgi, tāpēc 1. soli var uzskatīt par obligātu visos man zināmajos gadījumos.

1. (izvēles iespēja) Ja tas nav izsmidzināms, varat pievienot terpīnus, lai padarītu to šķidrāku.
2. * Aprēķiniet attiecību "ml/smidzinātājam", kas ir atkarīga no izsmidzinātāja pudeles un kanabinoīda stipruma (teiksim, jums ir nepieciešams 50 ml ar 5 mg/ml).
3. Izsmidziniet saturu uz cbd ziediem pēc iespējas vienmērīgāk.
4. Ļaujiet tam nožūt (atkarīgs no telpas mitruma, bet tas var aizņemt no 4 stundām līdz 2 dienām).
5. (pēc izvēles) nolasiet mitrumu (izmantojiet google, ir dažādi veidi, kā to panākt.



Kanabinoīdu šķidrumu, piemēram, THC, dzesēšanas procedūra, sasmalcinot kā pulveri.

Šī procedūra ir laba, ja jums nav terpīnu vai nevarat tos pievienot.

1. Ļaujiet kanabinoīdiem sasalt aptuveni 24 stundas. Kanabinoīdus varat likt uz cepamā papīra (nešķaidiet, bet vēlams kā vienu cietu gabalu). Tas padarīs jūsu kanabinoīdus cietus kā stiklu.
2. Izņemiet atdzesētos kanabinoīdus un sasmalciniet tos līdz plānam pulverim.
3. Apkaisiet pulveri pēc iespējas vienmērīgāk uz cbd ziediem (mēģiniet apkaisīt tikai tik daudz mg/budu, cik nepieciešams, lai jūs būtu apreibis).
4. Izmantojiet zinātnisko žāvētāju, lai sašķidrinātu sasaldētos kanabinoīdus. Tas liks tiem pielīmēties.



Aprēķiniet "ml/izsmidzināt".

Jebkurā gadījumā praktisks piemērs: Jūs vēlaties izsmidzināt tikai vienu reizi uz vienu laukumu*. Pieņemsim, ka jūsu izsmidzināšanas pudele izsmidzina apļa laukumu 10 cm^2, un pieņemsim, ka uz šī laukuma var izsmidzināt aptuveni 10 g zāles, ja jūsu mērķis ir 1 mg/g zāles, tad pēdējais solis ir noskaidrot, cik ml jūs izsmidzināt vienā izsmidzināšanā. Tātad jūs piepildāt pudeli ar, piemēram, 10 ml etanola un saskaitāt, cik bieži jums vajadzēja izsmidzināt, lai pudeli iztukšotu. Pieņemsim, ka jums bija vajadzīgi 5 izsmidzinājumi, lai iztukšotu 10 ml etanola. Šādā gadījumā vienā izsmidzinātajā šķidrumā ir jābūt aptuveni 10 mg sintētisko kanabinoīdu, lai 10 cm^2 platībā aizpildītu 10 g cbd pumpuru. Jums būs nepieciešams 5mg/ml kanabinoīdu/etanola maisījums, lai to izsmidzinātu vienu reizi.



Iesaistītie riski

1. Pārdozēšana: Daži kanabinoīdi ir pārāk spēcīgi, lai tos "izsmidzinātu kā pulveri". Centieties izvairīties no pilnīga antagonista kanabinoīdiem. Centieties lietot tikai labi zināmus kanabinoīdus, par kuriem ir daudz atsauksmju tiešsaistē.
2. Piedzeršanās procedūras laikā: Procedūru laikā jāaizsargā āda, acis un jālieto maska. Tas ir vēl svarīgāk, ja strādājat ar spēcīgiem kanabinoīdu pulveriem.
3. Piesārņota zona: Caur gaisa cirkulāciju viela var nokļūt uz virsmām. Tas ir svarīgāk, ja strādājat ar spēcīgiem kanabinoīdu pulveriem.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, vispirms atvainojos par savu slikto angļu valodu :)

Pašlaik man ir sliktas kvalitātes CBD Weed. Es meklēju produktu, ar ko šo nezāli apkaisīt ar sintētisko thc.

Piemēram, MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT, CP, AM, HU vai citi līdzīgi produkti?

Vai varat man pateikt, kur atrast pareizo produktu, pie nopietna pārdevēja, labā tīmekļa vietnē?

Vai lietošanai gatavu aerosolu. Man ir 1 kg CBD Weed, ko izsmidzināt. Ko jūs man ieteiktu?

Paldies. :)
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Jūsu angļu valoda ir laba.

Es teiktu, ka varētu būt labs vairāku vārdkopu sajaukums, bet labāk sākt tikai ar vienu vārdkopu.

MDMB-4en-PINACA ir tas, uz ko jūs vēlaties iet un izmantot procedūru kaņepju pulveriem.

Ja jūs vēlaties, lai apkaisa 1kg CBD tās nav tik daudz darba ar parfimērijas pudeli, kā tas šķiet. Ja jums ir nepieciešams rūpnieciski izmērīt 100 kg+, jums ir nepieciešami citi paņēmieni, nevis vienkārša smidzināšana.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
paldies par atbildi :D

Skolā man bija ķīmija, bet man nav aprīkojuma, ar ko veikt šādus eksperimentus = > noid ražošana

jā, es tikai gribu izsmidzināt 1 kg, kaut ko vienkāršu. ar labi zināmu tehniku. es meklēju jau izgatavotu/jau sajauktu ar MDMB-4en-PINACA vai un citu labu noīdu. Vai arī MDMB pulveris/šķidrums, kas vienkārši gatavs maisījuma pagatavošanai.

Vai jūs zināt labu vietu vai tīmekļa vietni tīmeklī, kur to atrast, un daudzumu, kas man jāņem 1 kg?

paldies :D
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
labi šis forums palīdz jums ar ķīmiju saistītos jautājumos un varētu palīdzēt jums noteikti izveidot šādu laboratoriju, ja nepieciešams, nav liela problēma.

bet par pašreizējiem avotiem man nav ne jausmas, un es neko nepirktu tiešsaistē, Ķīna ar vielu grupas likumu aizliedza gandrīz visus noīdus, tāpēc jūs vairs neatradīsiet īstus noīdus, un daudzi cilvēki sūdzas, ka viņiem piegādā sūdus.

Jūsu labākais variants ir atrast pēdējo pieejamo resursu pārlieku dārgus krājumus vai labāk to izgatavot pašam, sāciet ar vienkāršām ķīmijas lietām, piemēram, izomerizējot cbd uz thc, bet, ja jūs medījat lielu naudu, dodieties uz metamfetamīnu.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok, paldies par palīdzību, es veicu dažus pētījumus par to, kā izomerizēt cbd uz thc. Vai arī kā izgatavot MDMB-4en-PINACA ar sécurity. :)
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
paldies , es pārbaudīju amatu, ko jūs man sūtāt , un ir ļoti informatīvs video par to !!!

Jums ir vēl kāds cits video, ar ko dalīties ?
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
:> nav par sintētisko noīdu ražošanu sry
UR-144 ir vajadzīgas tikai 3 vielas, lai sāktu, ja es pareizi atceros.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok paldies par palīdzību , man ir jāatrod šīs 3 vielas ! tas nav viegli, ja tu neesi profesionālis
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Šī sintēze ir vienkāršākais no visiem iespējamiem sintētisko kanabinoīdu ražošanas veidiem. Līdzīgi notiek arī ar 018, taču galveno prekursoru nav viegli iegādāties, bet to pēc pasūtījuma var sintezēt Ķīnas piegādātāji. Sarežģītākā veidā, bet no lētiem un pieejamiem reaģentiem galveno prekursoru var sintezēt patstāvīgi.
 

blackcop

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Super interesants raksts! Paldies par jūsu ieguldījumu.
Lasot man prātā ienāca vairāki jautājumi.
Vai ir kādi konkrēti šķidruma metodei ieteicami šķidrumi? Arī cik daudz terpēnu jūs pievienojat?
 
Top