Kā ar 2 klikšķiem atmazgāt naudu

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Mēs izmantosim vienkāršu algoritmu, kas prasa:
1) Jūsu melnā kriptogrāfija. (Pieņemsim, ka jūs izmantojat bitcoin)
2) Daži kriptonauda maki, kuriem ir mijmaiņas funkcija.
(Es izmantoju Trust vai Metamask)

1 KĀRTA:
Apmainiet savu melno kriptovalūtu pret XMR žetoniem.

2 KĀRTA:
Nosūtiet savu XMR uz citu XMR maku (2 vai vairāk reizes).

3 KĀRTA:
Izveidojiet jaunu balto XMR maku un nosūtiet uz to visus savus monero, kas jums ir.

4 KĀRTA:
Apmainiet pēdējos XMR žetonus pret to, kas jums nepieciešams, piemēram, bitcoin.

Labi! Tagad jums ir skaidri bitkoini no bezmaksas kriptonauda kontiem un neliela komisijas maksa.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kā tas ir naudas atmazgāšana? Jūs saņemat tīras Monero monētas, bet naudas atmazgāšanas jēga ir tāda, ka jūs šīs monētas saņemat attīrītas un legāli nogādātas jūsu bankā.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Jūs saņemat skaidrus žetonus (ne tikai monero), un jūs varat iegādāties virtuālo cc, vai bankas kontu un pārdot kriptovalūtu bestchange vietnē.
Vai apmainīt to pret skaidru naudu, manā sity jūs varat pārdot savu kripto par skaidru naudu, ieročus uz ieročiem.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Pieņemsim, ka jūs to visu izdarījāt un pārdevāt visas savas Monero monētas par naudu. Tagad jums ir 100 000 € skaidrā naudā, kā tagad šie 100 000 € ir tīri? Tagad jums ir tikai 100 000 € skaidrā naudā, sakot, ka jūs pārdevāt savas monero monero monētas. Tā joprojām nekādā ziņā nav tīra.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
lieta ir bitcoin spēj izsekot (blokķēdes darījums)
bet monero ir nereāli izsekot, no kuras adreses nauda nonāca pie jūsu, un, izmantojot 2-3 xmr makus, jūsu kripto kļūst pilnīgi neizsekojams un skaidrs, jā, tas no nekurienes)
Un, ja jūs pārdodat savu kripto pēc manas metodes izmantošanas, jūs saņemsiet skaidru naudu NE TĪRU, kā jūs to saņemat no darba.
Tie būs skaidrs, ka jūs saņemat tos nevis no narkotikām
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Alternatīvi, vienkārši nesaistiet savu darbību ar zālēm ar savu kriptogrāfiju.
un vienkārši izmantojiet kriptogrāfijas maisītāju, lai darītu to pašu.

Moneros diezgan salds, bet tā nav nolādētā naudas atmazgāšanas vieta
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
vismaz, tā ir labākā alternatīva bitcoin maisītāji
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nav 100 % pareizi teikt, ka tā tiek atmazgāta pēc jūsu soļiem :)

Tas drīzāk būtu "monētu anonimizēšana", nevis atmazgāšana - taču tas ir ātrs un noderīgs paņēmiens!

Šim nolūkam es neizmantoju maku apmaiņas iespējas, bet drīzāk vairāku maku sistēmu un pārslēdzu monētas no BTC uz XMR, izmantojot tādus pakalpojumus kā Majestic Bank no Kipras, izmantojot divus dažādus makus, tas padara to drošāku, ja jūs izmantojat īpašu XMR maku savam XMR no pirmā soļa.

To atmazgāšana prasītu ieviest šīs monētas kā tīru skaidru naudu savos biznesa/personīgajos kontos.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, viņam ir taisnība.

Tam nav nekāda sakara ar naudas atmazgāšanu.

Ar sveicieniem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tas varētu būt pirmais solis, ja nauda tiktu atmazgāta ar kript..

Pretējā gadījumā es to vienkārši apzīmētu kā "kriptovalūtu anonimizēšanu".

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Paldies par diskusiju!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Runājot par anonimizēšanu, man patīk izmantot Wasabi Wallet sajaucēju un pēc tam tirgoties ar XMR. @HEISENBERG kaut kur šeit ir lielisks raksts par Wasabi. Tas izmanto TOR un tajā ir iebūvēts BTC mikseris.

Sarežģītā daļa ir tā, ka jums ir sava nauda un varat to legāli tērēt bez bažām.

Atkarībā no tā, par cik daudz jūs runājat, jūs varētu darīt kaut ko līdzīgu:

Uzstādiet "oficiālu" biznesa maku un nosūtiet tam anonīmus "maksājumus" no nejaušiem makiem, no kuriem pēc tam atmetat. Nosauciet sevi par Darknet drošības konsultantu un izveidojiet ierakstus par stundām, kas rezervētas iedomātiem klientiem, kas atbilst maksājumiem. Pēc tam izmantojiet šos rēķinus, lai iesniegtu nodokļu deklarāciju.

Ja iestādes jautā, vienkārši saki kaut ko līdzīgu... "Ņemot vērā dažu klientu bīstamo raksturu, mana uzņēmuma politika ir nekad neprasīt un nepieņemt no klientiem nekādu informāciju, kas neietilpst jautājumā, kura konsultēšanai esmu nolīgts." "Anonimitāte ir būtiska arī manai drošībai gadījumā, ja es uzzinātu par noziedzīgām darbībām, par kurām man ir profesionāls pienākums ziņot attiecīgajām iestādēm".

Tieši tā es arī darītu, bet es esmu kriminālnoziegumu ģēnijs. Man nav ne jausmas, ko darītu kāds cits.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Paldies, ka atkal norādījāt man virzienu uz Wasabi Wallet!

Es par to pilnīgi aizmirsu, noteikti to izmēģināšu un sākšu izmantot!


Manuprāt, šo ideju var īstenot radošāk.

Kāpēc jums vajadzētu maskēt maksājumus no klientiem kā legālus maksājumus, lai pēc tam no tiem maksātu nodokļus, un izmantot alibi, ka esat "darnet drošības konsultants", kas nozīmē, ka jūs patiešām darbojaties darknet un labprāt atbalstāt noziedzniekus, jūs būtībā atzīstat, ka jūsu nauda potenciāli nāk no nelegāliem avotiem, pat ja jūs pats neesat izdarījis noziegumu... Es domāju, ka jūs, iespējams, neesat jurists, un tas joprojām ir darknet :D Vienkārši atstājiet darknet no vienādojuma un mēģiniet padomāt par reālu viltus uzņēmumu, lai atmazgātu naudu, ja tam ir jābūt uzņēmumam.

Gudrāks variants, ja vēlies palikt kriptosfērā, ir monētu anonimizēšana pēc to saņemšanas un pēc tam nosūtīšana uz jaunu karsto maku, ko var izmantot, lai iegādātos kaut ko no tevis, piemēram, NFT vai cita veida produktu/aktīvu, ko noteiktos apstākļos varētu pārdot digitāli un bez nodokļiem.
Citas iespējas būtu izplatīt kapitālu pašu izveidotam viltus uzņēmumu tīklam, ko var izmantot, lai iegādātos pakalpojumus no jums.

Ir vēl citi alibi, ko jūs varētu izdomāt un kam nav nekāda sakara ar darknet.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Pirms komentāru turpināšanas vēlos viennozīmīgi un ierakstam apliecināt, ka neesmu iesaistīts nekādās noziedzīgās darbībās un ka katru gadu man ir liels gods cītīgi deklarēt KATRU ienākumu centu. Jo tieši ar šo rīcību, lai arī niecīgu un nenozīmīgu salīdzinājumā ar daudzajām valsts mums dāvātajām svētībām, es varu no visas sirds izteikt savu milzīgo pateicību un ar lepnumu iemaksāt savu niecīgo daļu, kā tas ir katra laimīga un lojāla pilsoņa pienākums!

NFT izpārdošana darbojas, bet cik ilgi vēl viņi mēģinās kaut ko darīt?

Tas ar vairākiem uzņēmumiem ir daudz grūtāk nekā agrāk, un šķiet, ka tas prasa daudz darba un juridisko rēķinu.

Man joprojām labāk patīk savējais, bet tas noteikti ir vairāk piemērots ASV.

Daudzi noziedznieki (sākot ar Al Kaponi) netiek arestēti par saviem noziegumiem. Patiesībā viņi tiek ieslodzīti par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, jo daudzos gadījumos policija nevar pierādīt noziegumu, bet IRS var pierādīt, ka viņi ir izvairījušies no nodokļu maksāšanas par savu laupījumu. Vēl viena svarīga detaļa ir tā, ka IRS nevar izpaust jūsu nodokļu deklarāciju saturu bez federālā tiesneša parakstīta ordera. (Tāpēc tik ilgi tika gaidīts Trampa nodokļu deklarācijas).

Vislabākais ir tas, ka divos jautājumos, kas sagrautu daudzas atmazgāšanas shēmas, ir iestrādātas atbildes, uz kurām nav nepieciešami nekādi pierādījumi, izņemot ātru paskaidrojumu!
  1. Iespēja parādīt, kas un no kurienes ir guvuši ienākumus. Es tos sniedzu, tie vienkārši ir anonīmi. Lielākajā daļā gadījumu viņi noteikti censtos to panākt, bet šajā gadījumā anonimitāte acīmredzot ir normāls un vienīgais drošais veids, kā veikt darījumus.
  2. Nodokļu dienestam tas ir aizdomīgi, ja jūsu bizness nodarbojas ar daudz kriptovalūtas. Taču šajā gadījumā revidentam ir acīmredzams, ka kriptogrāfija ir vienīgais praktiskais veids, kā veikt uzņēmējdarbību.
Vēl viena lieta, kas man patīk, ir tā, ka tā var būt abpusēji izdevīga. Kad revidents sapratīs biznesu, viņš noticēs visam, ko jūs viņam stāstīsiet, bet viņš joprojām turpinās rakt. Viņš turpinās rakt, jo viņš ir funkcionāls zobratiņš milzīgā birokrātijā, un viņam ir jāatrod kaut kas, lai parādītu savam priekšniekam, ka viņš ir vērtība. Tā kā jūs visu kontrolējat, jūs vienkārši iemetīsiet viņam mazu kauliņu, un viņš pārstās rakt. Viņš arī piekritīs jums, ka tas bija neuzmanības gadījums, pēc tam, kad jūs viņam pateiksiet, cik viņš ir gudrs, jo jūs to pat nepamanījāt.

Ko tu domā?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jauki, gara atbilde :)

Ļaujiet man iedziļināties!

Jūs esat ļoti cēls pilsonis :D :D

Viņi paši sev ir izrakuši kapu, cīnoties pret kriptovalūtām/NFT.

Kamēr viņi nedeklarē NFT par vērtspapīriem, tikmēr tas var turpināties jurisdikcijās, kas noteiktos apstākļos pieļauj NFT pārdošanu bez nodokļiem.
Pat ja ASV, ES vai citām valstīm būtu jācīnās pret šo naudas atmazgāšanas shēmu, noteikti atradīsies dažas ārpus likuma jurisdikcijas, kurās tas joprojām būs iespējams!

Un pat tad, ja štatos ar to cīnīsies, pasludinot NFT par drošību, tā būs pārsteidzoša pārmaiņa kriptoindustrijā, tāpēc patiesībā es būtu apmierināts ar abiem iznākumiem!


Tas noteikti ir un tam arī vajadzētu būt :) Nekas nenāk viegli, un naudas atmazgāšana caur uzņēmumiem ir privilēģija, kas ir jānopelna.

Šeit arī būtu jautājums - vai summa, kas jāmazgā, ir viena liela summa, kas jāmazgā vienā reizē, vai drīzāk tā ir atkārtota summa, kas jāmazgā bieži. Pirmais variants padara "uzņēmuma modeli" par vērtīgu iespēju, bet otrais noteikti prasa vairāk prasmju un zināšanu!


Tur es neko nevaru pateikt, jo neesmu ASV pilsonis, visi mani trauksmes signāli vienkārši sabruka, kad jūs minējāt, ka ieņēmumu no darknet deklarēšana ir faktiskie ieņēmumi no darknet, bet tāpēc pamatā likumīga darba rezultāti.


Tā noteikti ir drosmīga metode, un tai ir nepieciešamas zināmas drosmes, tas ir skaidrs!

Es sapratu, ka tas darbosies, bet varētu radīt aizdomas, kuras varētu novērst ar labākiem ierakstiem un nešaubīgiem alibijiem. Tomēr man tā ir pārdrošība, kas man iedzen zem ādas, pārdrošība saistīt savu personību ar tumsonību :D Bet bieži vien tieši šīs metodes rada mazāk aizdomu nekā citas metodes, ar kurām mēģina izdomāt stāstu, kas nekad nav noticis.

Bieži vien tā ir vērtīga iespēja melos iekļaut daļēju patiesību, lai būtu vieglāk melot un arī meliem būtu vieglāk noticēt.

Piemēram, it kā viņi domātu: "Kas, ja tie kriptovalūtas nāk no darknet?", un jūs atzītu, ka tie patiesībā ir, bet legāli :D


Tagad, kad esmu vairāk par to domājis, es tiešām domāju, ka tā patiešām ir ģeniāla ideja!

Tam ir nepieciešams kāds, kas pilnībā apzinās, ko viņš iesaistās!

Jūs ejiet, kungs, es to apstiprinu :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Arī interesants fakts, bet tā ir taisnība! Tieši šeit slēpjas atšķirība starp īstu gangsteru un noziedznieku... gangsteris (kā mēs to iedomājamies no filmām) atrod veidu, kā šos nelegālos ienākumus ieviest legālajā pasaulē, lai tur tos izmantotu biznesā/nekustamajā īpašumā vai aktīvos, kamēr noziedznieks paliek ēnā.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Šis bija jautrs uzdevums.

Jūsu norādītās problēmas noteikti pastāv, bet, ja spēsiet tās pārlauzt pirmajā reizē, iespējams, pēc tam jums nebūs problēmu.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tas patiešām bija jautrs uzdevums!

Tas ir taisnība, ko jūs teicāt :D Palieciet drošībā!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Atvainojos, ka ieliku cilni un nospiedu poga post, pirms biju pabeidzis. Šeit ir tas, ko es biju iecerējis publicēt.

@HEISENBERG Ja redzat šo, lūdzu, izdzēsiet nepabeigto iepriekš. Paldies

Tas bija jautrs uzdevums.

Problēmas, uz kurām jūs norādāt, noteikti ir, bet, ja jūs spēsiet tās pārlauzt pirmo reizi, jums, iespējams, nebūs problēmu pēc tam.


Divi komentāri par to...
  1. Es domāju, ka šī ideja vislabāk derētu 200 000 - 350 000 ASV dolāru gadā vai mazāk, jo tāds ir augsta līmeņa kiberdrošības konsultanta amata diapazons, un tas neradītu karodziņus
  2. Ja esat disciplinēts, jūs varētu strādāt ar lielu summu, to vienkārši pa druskai pa druskai izmaksājot.
Lielākais ieguvums, manuprāt, ir tas, ka es varu brīvi tērēt savu naudu, neuztraucoties. Iespējams, jūs varētu bez problēmām palielināt savus tēriņus līdz 500 000 ASV dolāru, bet, pārsniedzot šo summu, kļūst skaidrs, ka jūs tērējat vairāk, nekā apgalvojat.


Pēc tam, kad esat padomājis par visu darknet jautājumu, ko jūs izvirzījāt, iespējams, ir laba ideja no tā izvairīties. Tomēr jūs nevarētu būt konsultants, jo konsultanti strādā uzņēmumiem, kuriem viņi var sekot līdzi.

Es domāju, ka galvenais mērķis ir klienti, ar kuriem nevar viegli sazināties. Šķiet, ka būtu pietiekami labi, ja būtu klienti no mazāk modernizētiem reģioniem (Āfrika, Dienvidamerika utt.) vai valstīm, kas nesadarbojas (Krievija, Irāna utt.). Tātad, varbūt jūs apgalvojat, ka palīdzat ārvalstu uzņēmējiem apgūt ASV/ES kultūru un uzņēmējdarbības normas. Svētā sūdi! Man tas patīk!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ak, jauki :D. Es domāju, ka ar jūsu pēdējo ziņu mūsu jaukā saruna jau ir beigusies!

Tas patiešām ir jautrs uzdevums, un man vienmēr patīk domāt par šādām izaicinošām domām.

Es arī tā domāju, bet tas nenozīmē, ka noteikti jāglābjas pēc tam, kad tas reiz ir pagājis. Šādu operāciju varētu ietekmēt daudzi citi faktori, piemēram, LE izmeklēšana attiecībā uz jums par citām lietām, jūsu uzņēmējdarbības mēroga samazināšanās un līdz ar to arī lielākas aizdomas pret jums no SEC vai citu personu puses.

Domāju, ka nav nekādu ierobežojumu, kā to var izdarīt, tas ir atkarīgs tikai no tā, kā :D

Runājot par to, kā, domājot par darknet tēmas iekļaušanu stāstījumā, būtu viegli paskaidrot, kāpēc ieņēmumi tiks gūti no kriptovalūtām, un novirzīšanās no šīs tēmas jebkurā gadījumā prasītu kaut kādā veidā diskvalificēt visus maksājumus, jo tad fakts, ka tie nāks no darknet, varētu būt kakla lauzums. Tas ir ietaupīt, lai teiktu, ka tas būtu grūtāk, bet drošāk es domāju, ka.

Damn tas ir mežonīgs.

Reālas personas, ar kurām var sazināties, ja "kādam" varētu rasties jautājumi. Tā kā šis ir uz pakalpojumiem balstīts bizness, ir ļoti viegli nodrošināt beznodokļu juridisko struktūru, kā arī, LLC varētu noderēt. Ietaupītie nodokļi ļautu veikt ļoti pievilcīgus maksājumus viltus klientiem. Lai vēl vairāk slēptu identitāti, LLC varētu piederēt citai LLC, kas darbojas citā jurisdikcijā, kurai ir dubultas nodokļu likmes ar pirmās LLC jurisdikciju.
Ir arī iespējams, ka šī struktūra pieder anonīmam trastam, lai vēl vairāk slēptu identitāti.

Smieklīgi par to domāt :D
 
Top