Question Kā padarīt 4mmc svaru vairāk un mazāk spēcīgu

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Es nesen sintezēju 4mmc, un mans draugs izmēģināja šo vielu, viņi teica, ka tirgū pieejamajam un šim ir milzīga atšķirība, šis ir ļoti spēcīgs, tāpēc, kā es varu padarīt to smagāku, kāda veida pulvera lietas man vajadzētu pievienot, kas nevienam nekaitē?

Un cik daudz man jāpievieno, teiksim, ja man ir 100 g 4 mmc.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Tas ir milzīgs bs. U grib ņemt jau tā vieglu lietu un sagriezt to ar bs ? Beidziet būt lēts. 4mmc ir 4mmc u būs lietotājs, kurš ziņos, ka nav efekta vai gandrīz nekāda. Bet tu gribi to samazināt.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
brālis jūs to nesaņemsiet, vai jūs zināt, ko es varu pievienot, ja jūs zināt, lūdzu, pastāstiet
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pārdodiet tīru produktu un nebarojiet cilvēkus ar tādām muļķībām kā "pārāk spēcīgs 4-mmc".
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Labi, kungs, jums ir taisnība, man nevajadzētu to darīt ar cilvēkiem
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeīns
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
In for the L
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeīns un licodaīns vai benzokaīns un u var pārdot kā fale kokaīnu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ej, nevajag viņam PALĪDZĒT!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
WAT

Pārāk spēcīgs?? @freedum trāpīja pa galvu: BS.
Gribētu, lai es zinātu, kāds pārdevējs tu esi, lai zinātu, ka TF jāpaliek tālāk no tava sūdiem. Vai atkal 90. gadi? GTFOutta šeit ar savu "nevēlas kaitēt nevienam" bullllshit
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Es domāju, ka jūs atbildat nepareizai personai, dēls
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Labi, puiši, atvainojiet, es biju tikai ziņkārīgs, man bija tikai ideja, es neesmu pārdevējs vai kaut kas tāds, es vienkārši veidoju savu par sevi, atvainojos.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nevajag atvainoties, jūs neesat pareizi formulējis savu jautājumu. Mēs visi pieļaujam kļūdas, un cilvēki domāja, ka jūs vēlaties sagriezt savu produktu un iegūt lielāku daudzumu, un nevienam nepatīk cilvēki, kas pārdod sagrieztus produktus. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Rediģēšana: Nevienam nepatīk cilvēki, kas sagriež savu jau tīru produktu, dažkārt cilvēki nevar palīdzēt, ja viņiem ir jau sagriezti produkti pārdošanai. Tāpēc, ja jums ir labs un tīrs produkts, pārdodiet to tādu, kāds tas ir, tā jūs noteikti saņemsiet lielāku peļņu. Cilvēkiem patīk spēcīgi produkti. Jūsu gadījumā, kā es sapratu, jūs gribējāt to sagriezt sev, jo tas ir pārāk spēcīgs. Tā nedariet, drīzāk atrodiet savu devu, noskaidrojiet, cik daudz jums nepieciešams, lai iegūtu vēlamo reibumu. Manuprāt, tas ir daudz labāk, nekā sabojāt savu produktu ar kaut kādiem bullshit griešanas līdzekļiem. Palieciet drošībā, cilvēk!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Kamēr vien jūs nemēģināt paņemt jau tīru produktu un ar to pārtulkot maksājošos Klientus: Es atvainojos par savām skarbajām piezīmēm un "atvainojos" (redzat, ko es te izdarīju?), es uzskatu, ka "tā" mums šeit vispār nevar būt.

Ja jums patiešām ir "ļoti" spēcīgs un spēcīgs, es pieļauju, ka tas ir vai nu sāp deguna blakusdobumos, vai garšas sajūta, varbūt pārāk daudz "nejūtīgas sejas", lai jums būtu ērti? Vienkārši uzsmidziniet, paņemiet "mazāko" kristāliņu, sasmalciniet to pēc iespējas smalkāku (NO gabaliņiem) un sāciet no jauna. Tev un tavam draugam vajadzētu gūt labākus rezultātus.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tas ir taisnība, im pārsteigts par to, cik daudz cilvēku šņauc lielo dibenu kristālus. Es nekad to nesapratu. Kad es sasmalcinu kādu kristālu, es to uzlieku uz šķīvja, pārklāju ar rēķinu un sāku smalcināt šo sūdu, cik vien varu. Kad drupināšana apstājas, noņemu rēķinu un noņemu no tā atlikumus. Paņem karti un tur to leņķī, kur tā ir asākā. Pārējo visi zina, patiešām iedziļinieties, līdz tas kļūst par smalku pulveri, ticiet man, pēc pareizas smalcināšanas jūs nemaz nejutīsiet dedzināšanu.
 
Top