Kā pagatavot alfa-PVP četros soļos

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Mēs jums, mani jaunie pavāri, jau esam parādījuši, kā viegli pagatavot mefedronu un amfetamīnu.
kur mefedrons ir karaliska eiforiska narkotika, bet amfetamīns ir vecais labais ātrums, patīkams, dvēselisks ātrums...
Un tagad ir pienācis laiks darīt ko grūtāku. Mēs jums pastāstīsim, kā pagatavot alfa-pirrolidinovalerofenonu, pazīstamu arī kā alfa-PVP, A-PVP, alfa
.

Alfa ir stimulants. Un, lai gan arī amfetamīnu lieto paātrināšanai, tos nevar saukt par brāļiem.
Spēcīgs, dusmīgs, ātrs, ekonomisks - šos vārdus var teikt par A-PVP. Tā ir nopietna narkotika, un ar to jārīkojas uzmanīgi.
Taču, ja atradīsiet pareizo pieeju, Alpha-PVP būs jūsu spēcīgs draugs.
Alpha ir diezgan viegli sintezēt tieši virtuvē, un mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.



Vienkāršākā A-PVP sintēze, izmantojot 1 l burku vai pudeli.



Reaģenti:
  1. *Alfa-bromvalerofenons- 100 g
  2. Etilacetāts - 200ml
  3. Pirolidīns - 70ml
  4. Cepamā soda - 100g
  5. Ūdens
*Tuvākajāsdienās mēs publicēsim alfa-bromvalerofenona sintēzes metodi.
Patiesībā būs divi šī prekursora sintēzes veidi, no kuriem katrs ir savādāk interesants.



1) Sinteze

Ielej 100 gramus (gramus, nevis mililitrus) alfa-bromvalerofenona litrāžas burkā un pievieno 200 ml etilacetāta, un sāk labi maisīt. Kad šķīdums ir viendabīgs, plānā plūsmā pievieno 70 ml pirolidīna, uzmanoties, lai maisījums neuzvārītos vai pārāk neuzkarstu. Pēc iepildīšanas burku aizver ar vāku un nosaka laiku 2 stundas. Šajā laikā šķīdums periodiski aktīvi jāsamaisa. Pēc 2 stundām burkai pievieno 400 ml ūdens un dažas minūtes maisa.

2) Eļļas ekstrakcija un skalošana

Skalošanai labi noder viena litra pudele ar skrūvējamu vāciņu. Ielejiet maisījumu pudelē un pievienojiet 400 ml 30-40ºC ūdens. Aizveriet vāciņu un dažas minūtes maisījumu labi samaisiet. Pēc tam pagaidiet, līdz frakcijas skaidri atdalās, kas aizņem 15-20 minūtes. Virspusē būs a-pvp brīvā bāze etilacetātā (eļļa), apakšā - ūdens. Mums vajadzīgs augšējais slānis.
Apakšējais slānis jānosusina. Lai to izdarītu, pagrieziet pudeli otrādi un nedaudz atveriet vāciņu. Tas ļaus pudeles saturam lēnām izplūst. Kad pudelē ir palicis tikai augšējais slānis, iztukšošana jāpārtrauc.
Atkarībā no eļļas tīrības pakāpes to var mazgāt līdz pat trīs reizes ar 250 ml ūdens vai sodas šķīdumu (20 g sodas uz 250 ml ūdens).

3) Skābināšana

Paskābināšanai izmanto sālsskābi un acetonu, kas sajaukti proporcijā 1:10.
100 g alfa-bromvalerofenona parasti nepieciešams līdz 20-30 ml sālsskābes un 200-300 ml augstas kvalitātes sausa acetona. Skābes šķīdumu labāk sagatavot tieši pirms paskābināšanas sākuma.
Skābināšanu veic nelielās porcijās, un maisījumu pastāvīgi maisot. Maisīšanai ir ērti izmantot plānu garu 1 ml šļirci vai šļirces virzuli. Pievienojot skābes šķīdumu, veidosies nogulsnes, un maisījums pašsaskarsēsies. Ja maisījums kļūst pārāk biezs, to var atšķaidīt ar 50-100 ml acetona (var arī vairāk). Maisījums nedrīkst būt pārāk biezs, citādi to būs grūti izfiltrēt.
Pēc paskābināšanas maisījums jāatdzesē un 12 stundas jāglabā saldētavā. Neaizmirstiet uzlikt burkai vāciņu.
  • Paskābināšanas laikā vēlams noteikt maisījuma pH ar indikatoriem. Kad ir sasniegts pH = 5, paskābināšanu pārtrauc.

4) Kristalizācija

Izšķīdiniet tīru pulveri degvīnā (vai 50/50 spirta/ūdens šķīdumā) proporcijā 1 g pulvera uz 0,5-1 ml degvīna. Uzvāra līdz vārīšanās temperatūrai, ļauj dažas minūtes vārīties, pēc tam pārlej kristalizācijas trauciņos. Atstāj istabas temperatūrā ar sausu gaisu. Kad lielākā daļa produkta ir izkristalizējusies, traukus var ievietot saldētavā, lai paātrinātu procesu.

Vidējais iznākums no 100 g alfa-bromvalerofenona ir 80 g a-pvp.

Pilnīgai iegremdēšanai skatiet pavedienu Alfa-PVP sintēze (1-10 kg mērogā) ar pilnu video pamācību par A-PVP sintēzi, izmantojot lielo mērogu:
https://bbgate.com/threads/alpha-pvp-synthesis-1-10kg-scale-complete-video-tutorial.12/.




Tas ir viss. Kā redzat, pagatavot alfa-PVP nav nemaz tik grūti.
Tā ir ļoti interesanta narkotika, kurai ir izdevies nostiprināties uz ielām
un iemīlēties simtiem tūkstošu ātrās narkotikas cienītāju vidū.
Tikmēr, mani jaunie pavāri, mēs mājās gatavojam jaunas izejvielas aizraujošiem eksperimentiem.

Metamfetamīns tuvojas...
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
flakka stils, forši.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Pirmajā solī saņemiet naudu. Otrais solis dodieties uz parku. Trešais solis atrast tirgotāju. Ceturtais solis nopirkt preci :D
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Ja visi to dara, nevienam nav avota lol
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
1. solis -1, izgatavot narkotikas ; 0. solis, pārdot tās, lai iegūtu naudu
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Patīk, paldies par dalīšanos.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Vai pvp var konvertēt uz apvp?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Jūs domājat, ka

Polivinilpirolidons


?
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
ja vēlaties iegūt augstas kvalitātes produktu, uzturiet pH 5,5. Veiktie testi. tāda ir mana pieredze.
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Ko darīt, ja alfa-bromvalerofenons ir šķidrs
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
alfa-bvp ir naftas šķidrums
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Jā, tātad es varu tās sajaukt bez etilacetāta, jo tās ir eļļas veidā?
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
jā, kad es to iegādājos no Ķīnas pārdevējiem, es sajaucu pirolidīnu ar 2-bvp un ieguvu a-pvp brīvo bāzi (bez citām vielām). to var izmantot smēķēšanai, dzeršanai un injicēšanai.
 

Batracien

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Labdien, man šeit ir jautājums par molāro ekvivalenci : kāpēc proporcijas atšķiras no video un citās receptēs, 70ml pirolidīna ir 0,8mol, un 100g 2-bromovalerofenona ir 0,4mol, tātad uz vienu bromovalerofenona molu ir 2 moli pirolidīna, bet citās pamācībās ir teikts, ka uz katru bromovalerofenona molu ir jālieto 3 moli pirolidīna.
Kāpēc abos gadījumos ir nepieciešams tik liels pārpalikums, vai nevar vienkārši izmantot 1 moli/1 moli?
 
View previous replies…

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@WillD Man ir vajadzīga palīdzība, lai noskaidrotu dažus soļus ....

Atdalot a-pvp brīvo bāzi etilacetātā (eļļā) (alfa-bromvalerofenons)

Vai man tagad to karsēt līdz 70 °C, lai iztvaicētu etilacetātu? ( ja jā, tad cik ilgi)

Tad sāku pievienot acetonu un hcl, lai panāktu ph5, tad saldētavā 12 stundas?
.......

Vai arī man vajag

1. Uzkarsēt līdz 70c, lai iztvaicētu etilacetātu 2. Tad izmazgāt alfa-bromvalerofenonu ar ūdens un sodas šķīdumu? ( kā es to daru, vienkārši sajaucu alfa-bromu ar sodas un ūdens šķīdumu un atdalu????).


Pēc tam ievietot spereātu un izmazgātu alfa-bromu acetonā un pievienot hcl līdz ph5 un sasaldēt 12 stundas.
 
Top