Question kā pagatavot kreku

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Tātad, ja man ir 28 g kokaīna, cik daudz sodas bikarbonāta man jāliek? vai labāk izmantot mikroviļņu krāsni vai plītiņu? kāda ir atšķirība gatavojot mikroviļņu krāsnī vai plītī? vai kāds var mani pamācīt soli pa solim gatavot uz plīts?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atšķirība starp mikroviļņu krāsni un plītiņu ir tāda, ka plīts uzkarsē pannu, kas uzkarsē ūdeni, kurš uzkarsē reaģējošās vielas. Mikroviļņu krāsnī reaģējošās vielas un ūdens vibrē, un, molekulām berzējoties, rodas siltums. Mikroviļņu krāsnīs reakcijas enerģijas pievienošana aizņem daudz mazāk laika. Tas ir slikti. Iemesls, kāpēc tas ir slikti, ir tas, ka kokaīns deprotenēsies daudz agrāk, pirms ūdens būs pietiekami karsts, lai izkausētu bāzi. Rezultātā pulverveida krekings ir tas, ko jūs gatavojat mikroviļņu krāsnī, tas nav pasaules gals, tas ir tikai neērti.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Pievienojiet 30 % no ķemmēta pulvera, pievienojiet karsta ūdens vannā, lai nemainītu, līdz tas izšķīst un eļļa no eļļas, pievienojiet saldētu ūdeni un atdzesējiet, un pēc tam izņemiet to žāvēšanai gaisā. Tas ir vienpadsmit cilvēku līķis manā valstī.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
jā, priekšniek, es esmu ļoti jauns, vai jums ir kāds labs veids, kā mani iemācīt, piemēram, pievienot, kas padara smēķēšanu jaudīgāku un produktīvāku,
Es reiz skatījos dokumentālo filmu, kurā cilvēki pievienoja dažas sastāvdaļas, lai pagatavotu produktu, kas ļoti spēcīgi kūpina, bet tas jau sen ir aizmirsts.

tas ir izskats pēc pagatavošanas

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Izskatās labi brālis, es to pats gan negatavoju !! jauks darbs cilvēks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Domāju, ka man vajadzētu piebilst. Neskaitāmajiem cilvēkiem, kuri, bez šaubām, nejauši sastapsies ar šo tēmu, visi, kurus es pazīstu, izmanto 30 % w/w kokaīna/nātrija bikarbonāta. Vai darbosies 25 %? Man tas ir izdevies. 35%? Tas ir darbojies arī agrāk. Šķipsniņa vai divas? Es to esmu darījis arī agrāk. Tad kāpēc? 30%? Es tiešām nezinu, tā mani mācīja. Reiz es aprēķināju stehiometrisko daudzumu, un man sanāca, ka 25 % ir teorētiski ideālais daudzums, pieņemot, ka jums ir tīrs kokaīns ( to nav iespējams aprēķināt nezināmu produktu nezināmu daudzumu maisījumam).
Mols kokaīna HCL ir mols kokaīna un mols HCL. Mēs uztraucamies tikai par HCL
HCL mols = 36,5 g
Mole NaHCO²=84,0066g
Kokaīna HCL mols=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24,7209%.
 
Top