Kā droši pagatavot eļļas vannu

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, es gatavojos veikt savu pirmo metamfetamīna sintēzi no efedrīna, un es gribu izmantot eļļas vannu, lai uzsildītu rm, bet es neesmu pārliecināts, kā to darīt droši ? Izvairīties no eļļas izsmidzināšanas, kāda eļļa jālieto?
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Es mainīju savu lēmumu, es izmantošu smilšu vannu, vai labāk ir smalkas smiltis vai mazi kristāli labākai sildīšanai ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Drīzāk izmantojiet nelielas šāviena lodītes no svina vai pat tērauda nerūsējošā tērauda bļodiņā. Neskatoties uz iesprostoto gaisu, jūs iegūstat daudz labāku siltuma pārnesi, kas ir svarīgi, jo šī "vanna" buferē arī reakcijas temperatūras kāpumus un ne tikai nodod siltumu. Uzkarsē lēnām, jo šī (kā smilšu vannas) siltuma ietilpība ir liela, to nav tik viegli atdzesēt, kad esat pārsnieguši temperatūru (izņemot vannas noņemšanu, uzliekot to uz šāda pacēlāja lieta vienmēr ir laba).

Jums ir taisnība, ka nedrīkst izmantot eļļas vannas, tās ir netīras un bīstamas.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Paldies par atbildi. Vai jums ir komerciāls elevatora nosaukums ? Vai jums ir kāds diy padoms, ko es varu izmantot elevatoram?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tas ir calle laboratorijas lifts Es domāju, es meklēju attēlu...
810mCF7BIP
 
Top