Kā droši pasūtīt prekursorus ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Daudzos avotos lasīju, ka nav droši pasūtīt prekursorus laboratorijas adresē vai mājās, bet tikai dažos avotos minēts, ka nevajag pasūtīt uz to nosaukumiem. Tāpēc mani jautājumi ir šādi:
  1. Vai ir pieņemami droši pasūtīt uz īstā vārda, ja jā, tad kā to darīt droši?
  2. Kā ir ar pastkastītēm, paku saņemšanas dienestiem?
Ja jums ir padoms par šo tēmu, rakstiet to šeit.

PS. Lūdzu, pārvietojiet šo tēmu uz atbilstošo sadaļu.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki, Chemden,

Es nesaprotu, no jūsu 30. jūlija 30'th ziņojuma, jūs teicāt, ka atverat legālu uzņēmējdarbību chemichal uzņēmumu, lai sāktu pirkt prekursorus un ražot amfetamīnu.

Kāpēc jums būtu vajadzīga palīdzība?

Visi chemichal pārvadājumi ES tiek veikti, izmantojot kontrolētus pārvadājumus un stingrus noteikumus, ja jūs gatavojaties darboties "legāli", tad tas nav problēma.

Jūsu situācijā jūsu problēmas ir revīzijas.

Ar cieņu
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Sveiki.

Es jau atvēru ķīmijas uzņēmumu.

Gribu būt drošs, ka neradīšu nekādas aizdomas, tāpēc vismaz pirmos 4 mēnešus nevēlos izmantot šo uzņēmumu pat prekursora prekursora iegūšanai. Un es gribu iziet vismaz 2 revīzijas, pirms to izmantot kaut kam nelikumīgam. Es izmantoju šo uzņēmumu, lai iegūtu laboratorijas aprīkojumu. Pagaidām es prekursorus saņemu no piegādātājiem.

Ar cieņu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Vai jūs varētu man vispirms paskaidrot, kāds ir šī legālā chemichal uzņēmuma "mērķis", vai tā ir pārdošana? ražošana? izstrāde? tālākpārdošana? jo tas ir viens no jautājumiem, kas tiks pārbaudīts?

Atvainojiet, bet jūsu plānā ir pārāk daudz kļūdu, lai revīzija un tiesībaizsardzības iestādes jūs uzreiz noķertu.

Pirmkārt, jūs varat vai nevarat zināt, kad tiks veikta revīzija, tā var būt plānota, bet var arī notikt nejauši, tāpēc jūs varat un nevarat tai sagatavoties.

Otrkārt, ja šis ir uzņēmums, ko vēlaties izmantot kā savu "čaulas" uzņēmumu, tad vēlaties sākt ar nelielu prekursoru daudzumu iegādi, kas "der" jūsu iegādātajai laboratorijas iekārtai.

Treškārt, jūs nevēlaties izmantot savu uzņēmumu jebkādām nelikumīgām darbībām vismaz pirmajos 2-4 darbības gados, jaunos uzņēmumus pārbauda muita, importējot/eksportējot jebko starp valsts robežām.

Ceturtkārt, iemesls, kādēļ vispirms 2-4 gadus ir nepieciešams legāls uzņēmums, ir, pirmkārt, likumība, kad tiek veikta revīzija, un ieņēmumi.

Piektkārt, jūs neizmantojat savu uzņēmumu kā "galveno" nelegālo prekursoru lietotāju. Jums vajadzētu atvērt fiktīvu uzņēmumu uz citas personas vārda, pirkt prekursorus ar sava galvenā uzņēmuma starpniecību un pārdot tos sev, izmantojot savu fiktīvo uzņēmumu. Šādā veidā jūs netiksiet saukts pie atbildības, kad tiks veikta revīzija.

Es varu turpināt, bet es ceru, ka jūs jau esat padomājis par šiem scenārijiem?

Ar cieņu,

Ja Jums ir interese dalīties ar idejām, mēs varam turpināt šo diskusiju PM, es labprāt palīdzēšu, jo diezgan labi pārzinu šīs lietas.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es domāju par pasūtījumu ar viltus vārdu un adresi un nosūtīšanu uz anonīmu skapīti, ja es pērku no tādiem hobbyst pārdevējiem kā Nitrochemis vai konstatinos.
Bet, ja es gribu pirkt no veikaliem, kas pieprasa "gala lietotāja paziņojumu", piemēram, laboratoriumdiscounter, es nezinu, vai es varu aizpildīt "gala lietotāja paziņojumu" ar viltotu informāciju.
Tāpat es varētu aizpildīt savu adresi kā ķīmijas uzņēmums un beigās, ja viņi nosūta ar DHL, izvēlēties piegādi citā adresē.
Es nezinu, kā to izdarīt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Es domāju, ka jums būtu vērts sazināties ar Organic Chemistry Poland

Viņam ir lieliskas kvalitātes produkti un ļoti godīgas cenas! Turklāt viņam ir daudz pieejamu lietu, tāpēc jūs varētu viņu izmantot kā savu galveno piegādātāju, nav nepieciešams EUS
 
Top