Question Kā atmest 4mmc (atkarību)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es sāku lietot 4mmc apmēram pirms gada, agrāk es to darīju reizi nedēļā, tagad es to daru 2-3 reizes nedēļā, man nav 4mmc atkarība tho, es domāju, ka esmu pusceļā, bet es gribu to pilnībā atmest, piemēram, tagad dienās es saņemu vēlmi 4mmc pēc 7-8 vakarā, es jūtu, ka ķermenis to prasa, es zinu, ka es varu to pilnībā atmest, pirms tas kļūst nopietni, lūdzu, dodiet man kādu padomu, kas palīdzēs man atmest.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
labi mitriniet un guliet, vingrojiet, atrodiet kaut ko, kas jūs interesē, lai pavadītu savu brīvo laiku, nelietojiet neko psihoaktīvu, pat ne nikotīnu vai alkoholu, jo tas var likt jums justies, ka "vēl viens grūdiens ir labi".
esiet gatavi abstinencēm un atcerieties, ka lielākā daļa no tām ir psiholoģiskas.
tiklīdz jums sāk samazināties adrenalīna un serotonīna līmenis, sākas smagais laiks, un jums tas ir jāpārvar, neskatoties ne uz ko.
jūs varat nedaudz paaugstināt dopamīna līmeni, lietojot labā daudzumā olīveļļu.
serotonīna izsīkuma gadījumā lietojiet 5-HTP uztura bagātinātāju, apvienojiet abas vielas, lai sasniegtu vislabākos rezultātus.
sekojiet līdzi savam asinsspiedienam, tas var pazemināties/paaugstināties līdz kaitīgam līmenim, lai paaugstinātos, ja tas ir pārāk zems, ēdiet sāli, lai pazeminātos, ja pārāk augsts, ēdiet ķiplokus.
es mērķtiecīgi lietoju mefedronu ļoti pārmērīgi, lai izpētītu tā dziļumus, un es varu teikt, ka tas nav nekas liels, lai to auksti tītara, jums vienkārši ir jāuztver tas nopietni.
veiksmes brālis/māsa, jums tas ir.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Brāli, vai jūs varat man palīdzēt ar 2b4mp sintēzi?
 
Top