Kā reducēt fenilacetonu ar litija alumīnija hidrīdu (LiAlH4)

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Forumā redzēju, ka p2p tika reducēts ar nātrija borohidrīdu un Al/Hg, bet šie divi nav pieejami manā valstī, izņemot litija alumīnija hidrīdu. Vai p2p reducēšanas process ar litija alumīnija hidrīdu ir tāds pats kā ar nātrija borohidrīdu?

Paldies
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Būtu loģiski no p2p un metilamīna iegūt imīnu bezūdens THF, pēc tam šo šķīdumu iepilināt litija alumīnija hidrīda maisījumā bezūdens THF.
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Paldies
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ņemiet vērā, ka, veidojoties imīnam no p2p un metilamīna, izdalīsies ūdens; ūdenim jābūt saistītam.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kāpēc praktiski neviens nerunā par P2P reducēšanu THF ar amonjaku (NH3) un LiAlH4, lai iegūtu amfetamīnu?
Turklāt pārsteidzoši, ka par to esmu atradis maz informācijas, bet, no pirmā acu uzmetiena raugoties, tas šķiet pietiekami īss un ne pārāk sarežģīts, lai tam būtu vērts pievērst uzmanību. Vai arī es kaut ko palaidu garām, analizējot to, izņemot jautājumu par ūdeni?
4 P2P +4 NH3+LiAlh4 → 4 Amfetamīns + Al(OH)3 + LiOH
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nātrija borohidrīds izejā rada lielu netīrumu daudzumu. Pieņemu, ka sekundārais amīns vieglāk reaģē ar p2p, turklāt notiek p2p reducēšanas reakcija. Es neredzu nekādas priekšrocības litija alumīnija hidrīda izmantošanai.
 
Top