Kā samazināt/pārtraukt sliktu dūšu un vemšanu, ko izraisa zēns (opioīdi)

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tas ir ļoti kaitinoši ir citas lietas, piemēram, cukurots ūdens, kas palīdz pret sliktu dūšu / vemšanu ?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Es nelietoju tieši zenes, bet tabletes pret sliktu dūšu, piemēram, nauzene, man lielākoties palīdz novērst ar zālēm saistītu sliktu dūšu. google saka, ka varētu palīdzēt arī dimenhidrināts (dramamīns) un vitamīns b6. tikai pārliecinieties, ka jebkādi pretsāpju līdzekļi, ko lietojat, nav mijiedarbībā ar zenes.

ja vēlaties izvēlēties kaut ko dabisku, iesaku ingveru. ir ingvera konfektes rīta slimošanai, tās, iespējams, palīdzēs. esmu dzirdējusi arī labas atsauksmes par aromterapiju, īpaši piparmētru eļļu. akupresūra man jau ir palīdzējusi, bet tikai vieglas slikta dūšas gadījumā. vislabāk darbojas pirmais spiediena punkts šajā sarakstā:3
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
dramamīns padara opiātus spēcīgākus, piemēram, prometazīna un kodeīna gadījumā, arī no tā var paklupt. ingvera tēja bija ierobežoti lietojama ar heroīnu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Tāpēc es pievienoju brīdinājumu par mijiedarbību. es jau iepriekš biju paklupis no dramamīna, tā ass.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Ko nozīmē zenes?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
saīsinājums no "nitazēns"

spēcīgi sintētiskie opioīdi
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Medikamenti:
Ondansetrons (Zofran).
Metoklopramīds (Reglan),
Prometazīns (Phenergan),
Šo zāļu kombinēšana ar nitazēniem parasti var būt droša un efektīva opioīdu izraisītas slikta dūša un vemšana. Tomēr Jums jāizpēta instrukcijas un jāņem vērā individuālās īpatnības.

P6 punkts, pazīstams arī kā Neiguan, ir akupresūras punkts uz plaukstas locītavas, ko parasti izmanto slikta dūša un vemšanas mazināšanai. Lūk, kā to atrast: Izstiepiet roku ar plaukstu uz augšu. Izmēriet aptuveni trīs pirkstu platumā (apmēram 2-3 collas) no plaukstas pamatnes. Šim mērījumam jāsākas no locījuma vietā, kur locītava saliecas. P6 punkts atrodas starp divām izteiktām cīpslām apakšdelma iekšpusē. Šīs cīpslas kļūst labāk redzamas, kad nedaudz saliec plaukstu vai viegli saspiež plaukstu.

Piparmētru tēja vai piparmētru eļļa var palīdzēt nomierināt vēderu.

Dažreiz sliktu dūšu var mazināt svaigs gaiss vai sēdēšana labi vēdināmā telpā.
Stipras smakas, piemēram, smaržas vai ēdiena gatavošanas smakas, var izraisīt sliktu dūšu. Centieties uzturēties neitrāla aromāta vidē.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais. Ja iespējams, sākot lietot mazāku devu vai samazinot devu, var mazināt blakusparādības, tostarp sliktu dūšu.
 
Top