kā sūtīt marihuānu, neļaujot sevi pieķert

ecoito

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, man ir jautājums, es dzīvoju Brazīlijā, man ir marihuānas plantācija, un man ir jānosūta 500 g uz kādu Brazīlijas štatu. Kā to nosūtīt, lai jūs neuzķertu? Štats, uz kuru es grasos sūtīt, šķērso citu štatu, kur atrodas muitas iestāde, un tur ir rentgens, ņirgāšanas suņi utt. Kā jūs to nosūtītu, lai prece netiktu aizturēta utt.? Vai jūs varat man sniegt dažus padomus, es būtu pateicīgs par to Sveiki visi, man ir jautājums, es dzīvoju Brazīlijā, man ir marihuānas plantācija, un man ir nepieciešams nosūtīt 500 g uz Brazīlijas štatu. Kā jūs to nosūtītu, lai netiktu pieķerts? Valsts, uz kuru es grasos sūtīt, šķērso citu štatu, kur atrodas muitas iestāde, un tur ir rentgens, sniffer suņi utt. Kā jūs to nosūtītu, lai prece netiktu aizturēta utt.? Vai jūs varat sniegt man dažus padomus, es būtu pateicīgs par to.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jums palīdzētu vakuumizturīgs tulkojums. Es nedzīvoju jūsu valstī, bet es darītu tā, ka aiztaisītu nezāles vienā iepakojumā, pēc tam vakuumizatorā aiztaisītu 3 kafijas iepakojumus. Es domāju, ka kafija var pārņemt jebkādu nezāļu smaržu.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Manā valstī katram veikalam ir sava slepenā metode, pat manai.
Neviens jums darba metodi nepastāstīs par brīvu.
Dažkārt tiek pirkti pasta darbinieki, dažkārt tā ir tikai tirgotāja radošums.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Tāpat jums ir jādomā, kā tas būs uz precīzu amata vietu.
Cctv utt.
Un pat tad, ja jūsu sūtījums tiks izšauts, jums ir jānodrošina drošība šādam scenārijam.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate, šajā forumā ir tēma
Kā jūs varat ''droši'' nosūtīt sūtījumu
 

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Esmu sūtījis nezāles starptautiski, vienkārši vakuumizlīmējot tās, noslaukot ar spirtu un ievietojot to kraftpapīra burbuļveida pasta kastītē.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Vakuumizlīmējiet to un slēpiet smaržu.
 
Top