Kā nosūtīt kilogramu nezāļu no Kanādas uz ES

FriendlyCanadian

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, es meklēju jebkādus padomus, ko jūs varētu man sniegt par aptuveni mārciņu nezāļu nosūtīšanu no Kanādas uz ES Jebkura palīdzība būtu pateicīga Paldies.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Mēs teiksim tā, kā tas ir: Tas ir šausmīgi muļķīgi.

1. Daudzums ir tik mazs, ka tam pat nav nozīmes/nav vērts sūtīt tik tālu.
2. No Kanādas uz ES? Par 450 g zāles? Ko???

Un tagad, kad mēs jums sūdījām, mēs sniegsim dažus padomus.
Tātad 450 g zāles var nosūtīt, ja jums ir veids, kā noslēpt smaku. Mēs iesakām to sūtīt pārtikas konservu kārbās/konteineros. Atrodiet veidu, kā ievietot nezāles konteineros līdzās īstai pārtikai, un bums, smaržai necaurlaidīgi konteineri.
Otrkārt: faktiski nogādāt kannas uz ES. Atrodiet kādu starptautisku kuģniecības uzņēmumu, kas piegādā ar kuģi (nevis lidmašīnu), kas nepārbauda iepakojumu saturu, un bums, tagad jūs varat darīt to, ko vēlējāties.

Piezīmes:
1. Nedariet to, 450 g zāles nav tā vērts.
2. Nedariet to, tas, ko mēs tikko teicām par pārtikas bundžām, ir muļķīgi un nav labi izplānots.
3. Dont do this, jūs jautājat padomu par tēmu, kas vienmēr attīstās, un vecās metodes tiek "lāpītas", tāpēc dariet savu lietu. Izmantojiet savas smadzenes dont jautāt citiem, tas ir stulbi un slinki.
4. Uz vienu mārciņu nezāles nav vērts gaidīt, lai kaut kas no Kanādas nonāktu ES, būtu vajadzīgs vismaz mēnesis, un tad vēl divas nedēļas, lai tas nonāktu pie klienta. Vienkārši muļķīgi un lēni.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Nelietojiet
 
Top