Kā sintezēt 4 piperidona monohidrāta hidrohlorīdu ?

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Vai kāds var dalīties, kā sintezēt šo ķīmijas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Ir vērts iegādāties nekā sintezēt
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Ja jums nepieciešams pats 4-piperidons, nevis ANPP vai NPP, jūs to, iespējams, varēsiet izdarīt tikai N-benzila amīna ceļā caur akrilātiem. Un vēlāk atdalot benzilu ar hidrogenēšanu uz palādija.
Manuprāt, būtu jāzina vieglāki ceļi.
Varbūt ir iespējams izgatavot piridīna atvasinājuma boc sāli, piemēram, anilīnpiridīnu, un reducēt to ar nabh4.
Tāpat kā tur: https: //www.hbyingong.com/wholesale...dine-raw-powder-in-stock-cas-125541-22-2.html

Man ir jautājumi par to visu:
Vai es varu izmantot butilakrilātu metila vai etila vietā kondensācijai?

2. Vai ir iespējams piperidonu izgatavot, reducējot piridīna sāļus, tāpat kā arekolīna sintēzē no nikotīnskābes?

3.Kāds ir rūpnieciskais ceļš, lai iegūtu neaizvietotu 4-piperidonu?

Es neesmu ieinteresēts ražot šo sūdu lielos daudzumos, jo visa pasaule un Savienotās Valstis ļoti dusmojas uz fent dīleriem.
Un es neatbalstu opioīdu epidēmiju ar šo smieklīgo ļaunprātīgu lietošanu, kad tas ir vajadzīgs katru stundu un pārdod savu automašīnu, lai nopirktu vairāk.
Gribu tikai kaut ko vāju, piemēram, furanilu, butirilu, acetilu savai krājumam.
 
Last edited:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
līdz jautājumiem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Uzziniet šo
 

Attachments

  • 83dQ2P61Vw.pdf
    340.9 KB · Views: 774

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
dubultā norīkojums
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Šo reakciju neizmanto vajadzīgajam piperidonam, varbūt paškondensācijas un produktu sajaukšanās dēļ, kad benzaldehīda vietā izmanto formaldehīdu, svarīga ir arī steriskā kavēšana.
Es redzēju daudzus darbus, un piperidonus vai 4-aizvietotos piperidīnus izgatavoja, izmantojot akrilātus, organiskos silīcija savienojumus, nepiesātinātos savienojumus (oksidētus līdz divinilketona atvasinājumiem) vai piridīna sāļus.

Iespējams, ka divinilketona sintēze, izmantojot Manniha reakciju, ir iespējams veids. es pārbaudīšu patentus.
 
Top