Kā parastās zāles pārvērst un izšķīdināt no šķidrumiem?

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, es un mana komanda eksperimentējam ar tādu izplatītu narkotiku kā kokaīns, MDMA, ketamīns, 4-MMC un metamfetamīns pārvēršanu šķidrumā un pārvēršanu no tā, lai tos transportētu uz citām valstīm.

Līdz šim mēs esam izstrādājuši, kā pārvērst MDMA šķidrumā, kas ir burtiski tik vienkārši, kā lēni pievienot ūdeni vārglāzē, kurā ir MDMA, līdz tiek iegūts ļoti koncentrēta MDMA šķidrums.

Vai ir kāda rokasgrāmata vai kāds var sniegt padomus, kā to pašu izdarīt ar citām izplatītākajām narkotikām?

Paldies!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, cik ilgi jūs esat strādājis tieši pie šī darba? Vienkārši izmanto ūdeni, tie visi šķīst ūdenī. Tad tos pārkristalizē. Kā bonusu jūs iegūsiet tīrākas zāles. No otras puses, tās droši vien svērsies mazāk, jo viss, ar ko tās tika sagrieztas, paliks šķīdumā.
 

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3

Paldies par atbildi :)
Tātad kokaīns šķīst arī ūdenī?
Un vai būtu labāk, ja es izmantotu kaut ko tādu kā dejonizētu ūdeni vai ko līdzīgu?

Paldies!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jā, kokaīns šķīst ūdenī. Vienkārši meklējiet google meklēšanas sistēmā vielu, par kuru jūs interesē, + "šķīdība". Tā nav gluži raķešu zinātne. Izmantojiet jebkuru ūdeni, kādu vēlaties. Vai etanolu. Vai ko citu, ko atradīsiet, izmantojot iepriekš minētos meklēšanas terminus,
 
Top