Kā jūs var apkrāpt

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jebkura krāpnieka galvenais mērķis ir iegūt jūsu naudu, apejot BB Escrow pakalpojumu. Atcerieties, ka krāpnieki ir ļoti radoši un atrod miljoniem iemeslu, lai pārliecinātu jūs izlaist escrow.

Ļoti bieži krāpnieki izmanto šādus argumentus:
1. Krāpnieki ir ļoti radoši un atrod miljoniem iemeslu, lai pārliecinātu jūs izlaist escrowpakalpojumu. Bitcoin maiņas kurss mani biedē, pieņemsim pusi jūsu maksājuma man tieši, bet otru pusi caur escrow.
2. Es nestrādāju caur escrow, mani tur apkrāpa. Neiesaku arī jums.
3. Es katru dienu slēdzu darījumus par desmitiem tūkstošu dolāru. Es negatavojos apjukāt ar jūsu 100 dolāriem escrow. Vai nu pasūtiet bez depozīta, vai pat netērējiet manu laiku.
4. Paskatieties manas atsauksmes, man nav jēgas jūs krāpt. Es esmu godīgs cilvēks šeit!


Papildiniet ar savām iespējām komentāru sadaļā, dārgie foruma dalībnieki.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Es eju cauri eskortam
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Žēl, ka nav starpnieka, kas saņem produktu pirms pircēja, lai 100% pārbaudītu, kas tika nosūtīts..

piemēram, glabāšanas centrs, kurā pārdevēji nosūta preces uz centru, lai tie varētu pārbaudīt, kas tieši tas ir pirms nosūtīšanas pircējam, tādējādi abas puses būtu apmierinātākas...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs runājat par tālākpārdošanu. Tas jau ir izgudrots. BB Foruma komanda strādā, lai aicinātu uzņēmumus zāļu jomā un nodrošinātu ērtu, anonīmu un uzticamu
vidi visām pusēm. Diemžēl tā nevar parādīties uzreiz un visur, tas ir milzīgs uzdevums, kas prasa daudzu uzņēmēju līdzdalību visā pasaulē.
-Roma netika uzcelta vienā dienā (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Viss, kas jums nepieciešams, ir pāris BB komandas locekļu, kuri ir gatavi pieņemt preces no piegādātājiem. Tādā veidā nebūtu nekādu darījumu ārpus eskorta. Teiksim, es pasūtīju kaut ko no Ķīnas 5 kg PMK. Man nav laboratorijas aprīkojuma, lai pārbaudītu produktu, kvalitāti vai pat to, kāds ir faktiskais produkts no šī piegādātāja, tāpēc, ja mums būtu turēšanas centrs, kur pārdevējs nosūta preci uz centru, lai viņi varētu pārbaudīt, vai viss ir tāds, kā saka pārdevējs, pirms tas tiek nosūtīts pircējam. Pēc tam nosūtīt pircējam, kad testēšana ir veikta. abas puses maksā arī par piegādi. Pārdevējs maksā par piegādi uz centru, tad pircējs maksā par piegādi no centra. visus darījumus var veikt, izmantojot glabāšanu. 100% drošāk, tādējādi pircēji neiesniegs sūdzības vai nemarķēs pārdevējus par krāpniekiem, jo BB komanda jau ir veikusi testēšanu/pārbaudi.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Pilnīgi piekrītu, ka lielākā daļa cilvēku nevar pārbaudīt, ko saņemt, tāpēc mums ir jātiecas un jāizstrādā iespējas testēt reaģentus visprasīgākajām ķimikālijām.
Skatīt situāciju orded meth saņemts smoked junkie smadzenes nekavējoties lēkt uz dopamīna izmešanu un jūs noklikšķiniet uz darījuma bija ok, bet ko jūs esat missfired smadzenes?
Domājat vai pat tad, kad jums vajadzētu būt mets un jūs domājat, ka tas nav kā tiesneši var darīt objektīvi atrast patiesību ?

Cik pircēju ir peoplez kas melo ka saņem slikti produkti un kam īsti un labi es domāju neviens .
Kā mēs teicam šeit mūsu klients mūsu kungs
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Es droši vien esmu ļoti muļķīgs, bet kā es šeit varu papildināt savu kontu? Visas norādītās adreses, kad mēģinu savā kontā ieskaitīt Bitcoin, Coinbase ir nederīgas. Tāpēc es nevarēšu veikt pārskaitījumu.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Skatiet @HEISENBERG profilā ir problēmu novēršana un kā pievienot līdzekļus savam makam.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
100% problēma ir tā, ka, kopējot adresi, pirms vai pēc maka adreses ir atstarpes.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Liels paldies, es redzēju jūsu atbildi citā ierakstā, pārbaudīju un jums bija 100% taisnība! Tāpēc es svītroju atstarpes, un viss nostrādāja kā pa viļņiem!
Paldies!
 
Top