Hugbunters ir sniķis.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tikai sūda gabals un nodevējs varētu lielīties ar to, ka spēj vai, ka viņam ir adminu dox.

Jā, tā visticamāk, un, ņemot vērā, ka man bija iespēja dox Pharoah ar zināmu vieglumu. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

Un ķirsis virsū? AR ZINĀMU VIEGLUMU. (Vai tas ir lielīšanās?)

Atbildot uz kur ir DeSnake:

Viņš ir dzīvs un vesels. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

Un ķirsis virsū? Daži cilvēki ir neuzmanīgi ar savu OpSec (Vai tas ir drauds?)

FUCK HugBunter.

Lielākā daļa no viņa ziņām ir pilnas ar šādu sūdiem, un tas nav normāli.

Viņa runāšana neskaidros terminos un tādas lietas kā "ES ZINU KĀKO, KAS TEV NAV" ir creepy as fuck un tikai parāda viņa patieso raksturu. Jūs tā nerunājat, jūs neslēpjat informāciju šādā veidā. Tas ir mācību grāmatas piemērs manipulatoriem un informatoriem.

Pat ja cilvēks ir tāds trash exit scammer kā DeSnake, tu nekad publiski nesaki šādas lietas, it īpaši ne kā tāds kopienas vadītājs kā Dread. Jūs tikai palīdzat LEA, un tikai informatori sadarbojas ar LEA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Domāju, ka es ar cieņu nepiekritīšu. Viņš man patīk tajās nedaudzajās reizēs, kad esam sarunājušies
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dread ir pārāk daudz cenzūras, un Modi nav uzticami.
MODI PROPORTĒ DRUNGAS UN FENTĀNILU LĀKAS, bet cenzē un BLOKĒ nekaitīgus komentārus, izklausās pēc tiesneša Dread ,

ironija, ka tiek popularizēts nelegāls sūds, bet cenzēts neleģitīms sūds.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Tāda nav mana līdzšinējā pieredze ar Dread. Cilvēki saka trakas muļķības, es zinu, ka es to daru. Izklausās tā, it kā viņš jūtas apdraudēts un brandina savu spēju atriebties.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
domāju, ka youtube DoingFedTime bija dažas nesaskaņas ar Dread, miner21 redzēt, ja jūs varat saistīt iepriekš minēto amatu ar DoingFedTime youtube
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Vai tiešām? Es nevaru atcerēties neko no FedTime, kas patiešām kritizētu Dread. Vai jūs varat man kaut ko norādīt, lai to redzētu?
 
Top