Es meklēju medikamentu, lai ārstētu savu atkarību no kaņepēm

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Es smēķēju pārāk daudz zāles, bet kaut kā nevaru apstāties, jo man vienkārši patīk būt apreibinātam, tāpēc es gribēju lūgt šeit jūsu ieteikumu.
 

jokerfa

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kad cbd doesnt helpdesk saņemt kratom tas Elementes kaņepju atkarība
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
es tik un tā ikdienā lietoju CBD. Arī man vēl ir palicis kratoms, bet tas ir jāizdala, jo pulveris var izraisīt gastrītu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Šķiet, ka tā ir psiholoģiska problēma
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
jā, tas noteikti ir. Es uzskatu, ka mani receptori ir vienkārši blīvi
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
vienmēr esmu vainoja aizliegumu savā depresijā, bet, kopš esmu šajā forumā, man ir cerība, ka varu iemācīties, kā lēti pagatavot dažas zāles, un pēc tam dot tās cilvēkiem, kur es daru labdarību.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Naltreksons var ārstēt kompulsīvu uzvedību.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Sveicieni. Iemesls šeit slēpjas virspusē. Jūs pārāk daudz smēķējat, tā jūs sakāt. Sistēma ir atkodēta, un smadzenes darbojas, lai gan jūt, ka kaut kas nav kārtībā, nav ieinteresētas un nav apmācītas mainīt šo sistēmu. Jums ir jāpieliek spēcīgi gribasspēki, lai sāktu mainīt situāciju. Taču šīs pūles nevar būt vienreizējas. Tai ir jāatbalsta jūsu lēmums mainīt smēķēšanu vai vispār nesmēķēt ilgu laiku. Tikai tādā gadījumā situācija var mainīties. Es iesaku izlasīt šādu tēmu.

Medikamenti un uztura bagātinātāji var mazliet atvieglot stāvokli un palīdzēt, bet jums jāzina divas lietas:
1. Nav burvju tablešu pret atkarību. Ar šo stāvokli jums pašiem ir ilgi un smagi jāstrādā. Ar savu prātu, gribu un spēku.
2. Medikamentu lietošana var palīdzēt, bet tai ir jēga tikai tad, ja jūs atsakāties no šīs vielas.

Kanabisu atteikšanās gadījumā var palīdzēt šāda shēma:
  • Emoxypine 125 mg tabs. 1 tablete no rīta un vakarā 30 dienas.
  • Ja ir izteiktas neiroloģiskas problēmas - pievienojiet jebkuru B grupas vitamīnu kompleksu injicējamās formās. Lietojiet to katru dienu 14 dienas.
  • Ja ir problēmas ar miegu - Melatonīns 1 tablete pirms gulētiešanas 7 dienas.
  • Ja ir uzbudināmība - jebkurš dabiskas izcelsmes bezrecepšu nomierinošs līdzeklis.
  • Daži gabapentionīdi. Piemēram, Phenibut - sīkāku informāciju un shēmu var atrast šeit.

Turklāt labāk mainīt ierasto atpūtas veidu. Ir iespējams paņemt pārtraukumu attiecībās, ja tās ir piesaistītas lietošanai, mainīt kompāniju, vietas, kur atveldzēties, utt.

Neaizmirstiet arī par pietiekamu miegu, veselīgu uzturu, svaigu gaisu, fiziskām aktivitātēm - šīm šķietami vienkāršajām darbībām netiek pievērsta liela uzmanība, taču tās ir ļoti svarīgas, lai mainītu ierasto patēriņa sistēmu.

Vispārīgi runājot, tas ir viss. Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet man pm.
 
Top