man ir jautājums, uz kuru man ir nepieciešama atbilde

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vai melno darvu var pārvērst par #3 un vai #4. ja tas ir iespējams, vai kāds var, lūdzu, pastāstīt, kā to izdarīt. paldies, puiši, jebkura informācija būtu lieliska.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Pirmkārt - sliktākais iespējamais pavediena nosaukums. Jums ir jācenšas vairāk, lol.

Attiecībā uz BHT uz īstu heroīnu - domāju, ka "tehniski" jā, tā var būt, bet ir vairāki iemesli, kāpēc tas vienkārši nav saprātīgi vai vēlami.

Pirmkārt, "melnais darvas heroīns" patiesībā nemaz nav heroīns (vismaz tas reti kad satur heroīnu). Ja jūs esat pazīstami ar heroīna ražošanas procesu, tas sastāv no neapstrādātu magoņu sulu ņemšanas un apstrādes, lai iegūtu morfīnu, pēc tam morfīns reaģē ar etiķskābes anhidrīdu, lai acetilētu morfīna hidroksilgrupas 3. un 6. vietā.
BTH acīmredzot ir tas, kas notiek, ja jūs vienkārši izlaižat morfīna ekstrakcijas procesu un mēģināt apstrādāt pašu neapstrādāto magoņu sulu. Un dažreiz pat neizmanto etiķskābes anhidrīdu, bet gan ledus etiķskābi (vai pat tikai etiķi).

Daži avoti vēsta, ka to sāka darīt tāpēc, ka Amerikas Savienotās Valstis bloķēja etiķskābes anhidrīda pārdošanu, tāpēc tā vietā pavāri mēģināja izmantot GAA vai etiķi, kā rezultātā radās šodien pazīstamā BHT. Bet es par to neesmu tik pārliecināts (es domāju, nu nu, galu galā... viņi var dabūt prekursorus metamfetamīna un fentanila ražošanai, bet viņi nevar dabūt savus karteliskos pirkstus pie etiķskābes anhidrīda? muļķības).

Tātad, vai jūs tehniski varētu ņemt darvu un pārstrādāt to heroīnā? Protams. Bet..... jums būtu jāiegūst daudz, jo jūs būtībā to apstrādājat kā neapstrādātu sulu, un jums būtu vai nu jāekstrahē morfīns un jāturpina ar to, vai arī jūs varētu ekstrahēt monoacetilmorfīnus un atkārtoti acetilēt tos, lai iegūtu neapstrādātu heroīnu.

Bet kādēļ gan to darīt? Lai gan BHT izskatās kā pilnīgs sūds, daļa no tā patiesībā ir diezgan laba un pat spēcīgāka par īstu heroīnu. Tas ir tāpēc, ka tajā ir daudz 6-MAM, kas ir spēcīgāks par heroīnu (src):

... un, tā kā tas nav apstrādāts un attīrīts, tajā ir arī virkne citu opiātu, kas heroīna ražošanas procesā, ekstrahējot morfīnu, parasti tiek izņemti (atcerieties, tā nav kļūda, tā ir iezīme!). Šie citi opiātu alkaloīdi var izraisīt velnišķīgu reibumu (pietiekamu, lai pat izraisītu pārdozēšanu..).

Šeit ir Bluelight pavediens, kas jums varētu būt noderīgs: Vai kādam ir pieredze ar tīru 6-monoacetilmorfīnu?

Ceru, ka es atbildēju uz jūsu jautājumu.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Es saprotu, ka es tur apmēram divreiz pateicu "BHT", nevis "BTH"... atvainojiet. Tas bija vēlu vakarā.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Man ir pieejama tikai etiķskābe, vai morfīna un etiķskābes refluksa izmantošana nav praktiska?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Neuzvainojieties, bet vai jūs apzināties, ka šo jautājumu šajā forumā uzdodat jau trešo reizi ?
Atbilde ir nē, un loģisks secinājums ir šāds : etiķskābe ir daudz vieglāk iegūstama nekā Ac2O līdz ar to, ja gandrīz visi izmanto šo ķimikāliju, tad tam ir iemesls. ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hei, puiši, kādas ir ķīmiskās vielas, lai izgatavotu fentanilu. Un man ir. 2 cas numurus, lai to izgatavotu . Vai es gatavoju šo izejvielu tāpat kā gatavoju karfentu, lai no tā izveidotu fentiju
 
Top