Man ir nepieciešami komentāri un labojumi par 5CL sintēzes procesu

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi,
Es gatavoju 500 g 5CL, un man ir šādas ķīmiskās vielas:
1. 1H-INDAZOLE-3-CARBOXYLIC ACID METHYL ESTER (CAS 43120-28-1) - 0,5 kg.
2. N,N-dimetilformamīds (DMF) (CAS 68-12-2) - 1,5 kg.
3. 5-brom-1-pentēns (CAS 1119-51-3) - 0,5 kg
4. Kālija karbonāts (CAS 584-08-7) - 0,5 kg

Es esmu nedaudz nobažījies par šo procesu un būtu ļoti pateicīgs par jūsu padomu, lai viss noritētu gludi. Lūk, procedūra, ko plānoju ievērot:
**1. solis:** 0,5 kg galvenā prekursora (1H-indazol-3-karboksilskābes metilestera) izšķīdina 1,5 kg DMF istabas temperatūrā līdz viendabīgai masai.
**2. posms:** Temperatūru paaugstina līdz 70-80 °C (plāno izmantot aptuveni 75 °C), tad šķīdumam pievieno 0,5 kg kālija karbonāta un maisa 2-3 stundas.
**3. darbības posms:** Pēc 2-3 stundām, kad kālija karbonāts lielākoties ir izšķīdis, maisījumam pievieno 0,5 kg 5-brom-1-pentēna. Uzturēt temperatūru un maisīt vēl 2-3 stundas.
** 4. posms:** Pēc maisīšanas šķīdumu atdzesē līdz istabas temperatūrai. Lēnām ielej maisījumu 10 l ledus ūdens, ātri maisot, lai veicinātu kristalizāciju.
**5. posms:** Cietās vielas filtrē un izskalo ar piesātinātu NaCl šķīdumu, lai atdalītu ūdenī šķīstošos piemaisījumus.
**6. posms:** Izžāvējiet produktu, pakarinot vēsā vietā (25-35 °C) vai ievietojot ledusskapī.

Man ir daži specifiski jautājumi:
- Kādam jābūt piemērotam maisīšanas ātrumam (apgr./min) katrā posmā?
- Vai šim procesam var izmantot magnētisko maisītāju, nevis virszemes maisītāju?

Būtu ļoti pateicīgi par jebkādām atziņām vai ieteikumiem. Iepriekš paldies par palīdzību!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Par konkrētiem jautājumiem: Man nav nekādu priekšstatu par RPM, bet noteikti šajā gadījumā ieteicama virspusējā maisīšana pretstatā magnētiskajai (vismaz nogulsnēšanās posmā tilpums ir liels un, ja veidojas cietvielas, maisīšanas stienis var iestrēgt).
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Vai ir kādas problēmas, kas saistītas ar jūsu veiktajiem soļiem?
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Tas nav svaigākais temats manā prātā, un es atceros, ka lielā mērā piekrītu, lūdzu, apgūstiet šo par nelielu un pārvaldāmu partijas lielumu, jo es apsolu, ja jūs pierādīsiet, ka es varu jums pateikties man un gūt labumu diezgan daudz. Tā kā es domāju, ka ķīmija ir nedaudz svēta, man ir nepieciešams, lai jūs pelnītu ienesīgu mērogu, ka es tikai mācīt cilvēkus, kā strādāt ar. Es varu atrast aizskarošu izpratni, ka jūs ātri, lai padarītu naudu un pieturēties pie pelnījis rezultātus jūsu doings kā lieli nepieredzējušu apstrādātāja partijas saņems jūs uz savu vietu galu galā, un šie precīzi produkti jūs iet uz mēdz būt patiešām nepiedodošs. Liels fuck up ir vismaz izšķērdīgi dārgi un apgrūtinoši visos veidos, par kuriem jūs nedomājāt.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jūs sevi prezentējat kā topošo ķīmiķi uz laba ceļa, un jūs esat aicināts novērtēt manu apgalvojumu, jo es mēdzu atturēt ikvienu, kas lūdz pieņemt par pašsaprotamu un būt ietiepīgs uz savu personīgo hokusprincipu viedokli. Pieņemiet faktu, ka jums ir jānoiet savu ceļu un pirmie soļi ir vislēnākie, un jūs jau esat izdarījis dažus... neesat pārliecināts par to, kur jūs esat, jo pārlieku attiecībā uz pamatjēdzienu var kļūt destruktīvs. Sveiki!
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Mani ļoti aizkustina jūsu komentārs. Es redzu jūsu aizrautību un cieņu. Man patīk ķīmija, bet es tajā neesmu labs, un dzīve neļauj man daudzkārt paklupt, tāpēc es atnācu šeit, lai jautātu
 

renzox7

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var paskaidrot šo soli "Filtrējiet cietvielas un noskalojiet ar piesātinātu NaCl šķīdumu, lai atdalītu ūdenī šķīstošos piemaisījumus." Ko nozīmē piesātināts NaCI šķīdums un kā to izdarīt pareizi.
 

lutte123

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 19, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Pirmkārt, jūs mēģināt izmantot nepareizu prekursoru. INDAZOLE-3-CARBOXYLIC ACID METHYL ESTER neradīs jūsu vēlamo produktu. Meklējiet šo forumu, jūs saņemsiet atbildi, ko meklējat...
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Vai varat man pateikt, kas man pietrūkst?
 
Top