Question Man ir nepieciešama palīdzība MDA sintēzes no Helional.

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
"Šķīdumu atdzesēja un ekstrahēja ar ksilolu. Šķīdumu filtrēja, filtrātu izskaloja ar ksilola šķīdumu, un ksilola porcijas pievienoja kopā. Ksilolam pievienoja aptuveni 100 ml koncentrēta HCL, sakratīja un atdalīja. Ūdens šķīdumu ekstrahēja ar ksilolu un atdalīja ksilolu. Pēc tam no ūdens daļas ar NaOH atbrīvoja amīnu un apstrādāja parastajā veidā, lai iegūtu MDA".
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Jā, tas darbojas. Man ir problēmas ar sāls atdalīšanu no mda beigās? Es nesaprotu, ka tas pats, kas izstrādāt kā parasti? Vai kāds var paskaidrot? Es pārbaudīju to, kas man ir, melns un dūmi uzreiz.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@johanson @HIT MONKEY

es nebiju pārliecināts, ko nozīmē "izstrādāt parastajā veidā". es jautāju chatgpt, tāpēc uztveriet to ar sāls graudiņu, bet es saņēmu šo:

Ķīmijā "izstrādāts parastajā veidā" ir frāze, ko bieži lieto sintēzes protokolos vai laboratorijas procedūrās, lai norādītu, ka reakcija vai process jāpabeidz vai jāizbeidz saskaņā ar standarta vai vispārpieņemto praksi. Tas nozīmē, ka turpmākajos reakcijas produktu izdalīšanas, attīrīšanas vai analīzes posmos jāievēro noteiktie paņēmieni vai metodes, ko parasti izmanto līdzīgām reakcijām vai savienojumiem.

Konkrēti reakcijas "izstrādes" posmi var atšķirties atkarībā no tādiem faktoriem kā reakcijas raksturs, vēlamais produkts un izejvielu un reakcijas starpproduktu īpašības. Tomēr kopējie apstrādes procesā izmantotie paņēmieni var būt šādi:

1. atlikušo reaģentu vai reakcijas blakusproduktu dzēšana vai neitralizēšana.
2. Vēlamā produkta vai reakcijas maisījuma ekstrahēšana ar piemērotu šķīdinātāju.
3. Ekstrahētā materiāla mazgāšana vai attīrīšana, lai atdalītu piemaisījumus vai nevēlamus savienojumus.
4. Attīrītā produkta vai reakcijas maisījuma žāvēšana vai koncentrēšana.
5. Galīgā produkta vai reakcijas maisījuma raksturošana, izmantojot analītiskās metodes, piemēram, spektroskopiju, hromatogrāfiju vai mikroskopiju.

Kopumā "izstrādāts parastajā veidā" kalpo kā saīsinājums vai vispārīga norāde, lai norādītu, ka sintēzes vai reakcijas procesa turpmākie posmi jāveic, izmantojot standarta laboratorijas praksi vai noteiktos protokolus.

varbūt atgriezieties un pārlasiet sintēzi vēlreiz? atsūtiet visu, ja iespējams, tas ļoti atvieglotu darbu ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
mans wifi ir sūdi, un tas publicēts divreiz. vai kāds var to izdzēst?
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
mēs varētu iedomāties, ka tas ir tas, ko tas nozīmē - es konkrētāk atsaucos uz - šajā gadījumā. - Kas tas būtu, jo "izstrādāts ierastajā veidā" - kad viss, kas tas bija, bija - hei - tas ir veids! - un tad, kas tad ir veids? - it´s to work up the usual way, wtf
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
@johanson np ^^; atvainojos, ka nevarēju palīdzēt vairāk

ja @HIT MONKEY varētu dalīties ar pilnu sintēzi, tas būtu dope as fuck
 
Top