Met enantomēru (šķeltas vīnskābes) identifikācija

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labdien, man ir vajadzīga palīdzība ar enantomēru identificēšanu. Peldēšana veikta, izmantojot vīnskābi 87-69-4 ūdenī. Pirmajā fotoattēlā ir produkts, ko viņš ieguva no filtrēta ūdens, un otrajā - no cietā vīnskābes tartrāta. Es zinu, ka ūdenī vajadzētu būt d izomēram, bet pēc kristālu struktūras man šķiet, ka tas bija cietā nogulsnētā tartrāta veidā. Kāds ir jūsu viedoklis?
Xm92hkdbi1
P8iTnjVxYF
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OMDIzVJ2b9
Man patīk Nr. 2, jo tas ir D. Nr. 1, tas t īsti neizskatās pēc L. Bet arī tartara kristāli varētu izskatīties nedaudz savādāk nekā hidrohlorīda kristāli. Vai viņš atdalīja tartrātu un reprotonātu abus, vai nevienu no tiem, vai tikai otro? attēlu? Tartrāta kristālu attēls atsaucei.
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Abi attēli jau ir hcl kristāli. Lai atbrīvotos no tartrāta, vispirms tika izmantots hidroksīds, kam sekoja HCl titrēšana.
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mans cietais zobakmens izskatījās pēc garām, plānām adatām. Tā kā nogulsnētajam vīnskābes sālim pēc karsēšanas pirms filtrēšanas ļāva lēni atdzist
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
2 ir jūsu d mets,
1 bija daudz dažādu kristāla formu
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Labdien, es sniedzu atjauninājumu. Paldies par jūsu viedokļiem, bet saskaņā ar cilvēkiem, kas to ir izmēģinājuši, viņi saka, ka spēcīgāks produkts ir attēlā Nr. 1.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Vai varat paskaidrot, kā jums tas izdevās?
 
Top