Attēli, kurus jūs ievietojat darkweb.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Sveiki. Man ir vēl viens vienkāršs pavediens.
Attēli, ko jūs ievietojat darkweb, var apdraudēt jūs, jo īpaši, ja esat pārdevējs (pārdevējs).
Piemēram, jūs nofotografējat savas spīdošās lietas, bet jūs, iespējams, nenojaušat, ka gandrīz katrs tālrunis fiksē pat ne foto, bet ierīces METADATUS!
....
Es meklēju piemēru, ko es varu jums pierādīt, bet tīmekļa vietnes, kurās ir metadati, nerādīja to, ko es vēlos. Bet vienalga, policijai ir kriminālistikas rīki, ar kuriem viņi var meklēt jūsu ierīci un, vēl ļaunāk, jūsu atrašanās vietu. (ja esat ieslēdzis loc. serv., fotografējot), tāpēc šī kļūda var maksāt jums naudu advokātiem vai brīvību.

Es nerunāju sūdus, kad es biju "mazs zēns", tieši šādā veidā es saņēmu arestu. (Es tikai atcerējos, ka, augšupielādējot fotoattēlu, es nolēmu dalīties ar jums šajā pieredzē!)

Policijas speciālisti ir iesaistīti, lai uzraudzītu tumšā interneta narkotiku tirdzniecību, un viņi mēģina dažādas iespējas, lai mūs arestēts. (Es ceru, ka viņi vēl nezināja par šo forumu)
(šī pēdējā lieta es zinu no avota, t.i., bija uz alus ar IT policists lol)
Palieciet drošībā.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Mūsu forums automātiski noņem metadatus, kad augšupielādējat fotoattēlu. To ir viegli pārbaudīt. Uzņemiet fotoattēlu un pārbaudiet tā metadatus, pēc tam augšupielādējiet šo fotoattēlu forumā, lejupielādējiet to atpakaļ un vēlreiz pārbaudiet lejupielādētā attēla metadatus.
 
Top