Imidazenils CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši,
Es vēlos pievērst uzmanību savienojumam, kas burtiski spēj palīdzēt ciešanām daudziem, kuri cenšas atsākt benzo lietošanu vai cieš no trauksmes.
Kādam tiešām vajadzētu vienkārši uz bandwagon un synth šo, sastāvdaļas nav lēti, bet pieprasījums būtu astronomisks, tiklīdz vārds varētu izkļūt, ka kāds pārdod šo.

Burtiski zelta raktuves, kā arī ietaupīt / novērst tik daudz ciešanu, es varu teikt no pirmavota, vienīgais piegādātājs tiešsaistē nesen pilnībā pārtrauca pārdošanu, un kā cilvēks, kurš cieš no novājinošas trauksmes un ir izgājis cauri gadiem ārkārtīgi lielu devu benzo lietošanas dēļ tolerances, lai būtu vērts dzīvot, es nevaru pietiekami uzsvērt, cik daudz šis savienojums ir visas plusi benzo bez atkarību izraisošām īpašībām un faktiski maina regulāru benzo sedāciju, jo tas nav benzo, bet no pilnīgi pretējās puses, piemēram, Flumazenil, kas tiek izmantots, lai ārstētu benzo atcelšanu un palīdzētu ar upregulation.

Es nezinu sintēzes procesu, bet kāds, kurš to dara un bija ieinteresēts to izgatavot, teica, ka viņam vajadzīgi šie savienojumi (līdzās dažiem, kas viņam jau bija) , atvainojiet, es neesmu lietpratējs sintēzē, līdz šim esmu tikai palīdzējis un piedalījies 2C-B izgatavošanā..

Viņš teica, ka viņam vajadzīgs šis

bcl3 ksilolēnā 1M 5L
2-brombenzonitrils 1 kg
4-fluoranilīns 1 kg
Dažus prekursorus es nevaru nopirkt un darīšu pats (toksiski, izmanto militāro indes sintēzei)
Lai tos izgatavotu, man ir vajadzīgi
Glicīna etilesteris 2 kg
Dietilfosfīts 1 kg


Šis savienojums ir burtiski glābiņš ikvienam, kas lieto benzo vai kam ir trauksme, bez jebkādām negācijām. Un tas būtu ļoti ienesīgs ikvienam, kas to izgatavotu, turklāt tas visur ir legāls, tāpēc... kā jau teicu - zelta raktuve un kaut kas tāds, kas atvieglotu miljoniem cilvēku ciešanas, ceru, ka nepublicēju nepareizajā sadaļā.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Iespējams, man krājumā ir 2x100 ml BCl3 ampulas, un es nevaru iedomāties, kam tās izmantot. Tas ir bīstams daudzums, kam nepieciešams šķidrais slāpeklis, lai sasaldētu flakonus pirms atvēršanas, 25 ml es zinu, lai HCl izgarojumi būtu augstāki par 3 stāvu ēku. To var nosūtīt, bet tikai ES, jo nezinu, kā to varētu nosūtīt uz kādu citu vietu. Ar šo savienojumu, ko vēlaties iegūt, ir jārīkojas uzmanīgi, jo nejauša iedarbība var izraisīt smagu trauksmi un netiešas paranojas sekas, ne jau tāpēc, ka tas ir nelikumīgi, bet jūsu laboratorijā tas var būt nelikumīgi.
 
Top