Alfa-pīrusa piemaisījumi

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Dažas visu veidu alfa-P*P (pvp, php, pihp, pcyp) partijas var izraisīt problēmas, pat infekcijas plaušās, ja tās atkārtoti vapē. Tas ļoti atšķiras no partijas uz partiju.
Ir pilnīgi skaidrs, ka iemesls ir sintēzes piemaisījumi.

Kas ir tipisks nevēlams piemaisījums ražošanā? Pirolodīns? Etil acetāts? Pat HCL? Ir bijuši ziņojumi par Kāliumpermanganātu partijā no Ķīnas.
 
  • Like
Reactions: vis

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Būtu interesanti uzzināt sintēzes ekspertu viedokli. Tas ir svarīgs jautājums veselības aizsardzības jomā.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Es varu apstiprināt šo jautājumu. Dažas partijas sagādā vairāk nepatikšanas uz plaušām nekā citas.

Līdz šim vienīgais izņēmums: Man ir labs avots alfa-fp, kas vispār nerada nekādas problēmas. Domāju, ka sākotnēji tas nāk no RC veikala, kas to pārdeva pirms nesenā aizlieguma. Žēl, ka citi pirosi man patīk vairāk :/

Reiz man pienāca piro paraugs, kurā bija pat redzami piemaisījumi. Vaping tas izraisa milzīgas problēmas plaušās.
Problēmas rada piemaisījumi, nevis pats piro.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Jā, dažas partijas nogalina caur sompavisam skaidrs, ka mēs pilotējam cauruli.uz.pāris.dienām, līdz tā sadzīst..... hahaha yeah right


Uzmanīgi daudz telefonu iet apkārt isnaciallybam analouge bet man ir ideanwhat outlet jūs varētu būt veikalu pie un es ticu, ka viņi joprojām veic tad oriģinālu (un iekasē roku un kāju par) .let's sejas to ne visi sinhronizē stuff ir zvaigzne ķīmiķis
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Es patiešām vēlos iegūt vairāk informācijas par šo tēmu. Savulaik es to IV, bet tas bija laikā, kad tas bija likumīgi, un man nekad nebija nekādu reālu problēmu. Bet tagadējais tirgus mani nemaz nepārsteidz.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Lūk, puiši, es jums šo 😘 ( tā ir saite uz lejupielādējamu PDF dokumentu, kas, es zinu, jums patiks).
https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/44/12/44_849/_pdf/-char/ja
Sy95Avk0uo
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Paldies, ļoti interesanti.
Tas notiek, nelegalizējot un demonizējot vielas. Tas sāpina un nogalina cilvēkus.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Interesanti, ka piemaisījumi tiek izmantoti vielu partiju grupēšanai, kam seko piegādes ķēžu atšķetināšana. Vēl viens arguments ražotājiem ir tīra produkta radīšana. Ja ne tādēļ, lai rūpētos par lietotāju veselību (kam, manuprāt, vajadzētu būt saraksta augšgalā), tad lai saglabātu savu dvēseles mieru. Tīru produktu ir grūtāk organizēt, izmantojot ķīmisko kriminālistiku, un tādējādi arī izsekot.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tas ir tālu pāri man spēkam, lai pat mēģinātu to uzminēt. Es zinu, ka mans acetons dzeltens reaģē uz ūdeni, bet dzeltens tas ir arī pēc tam, kad ar to notīru praktiski jebkuru vielu. Ja jūs to izmantojat kā šķīdinātāju deprotonēšanā ( jūs to padarījāt par bāzisku), tas varētu radīt izofronu, kas ir dzeltens šķidrums.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Mazgājot šo alfa-pvp, dzeltenā krāsa ar katru mazgāšanu izbalēja. Tātad es pieļauju, ka tā kaut ko izmazgāja.
Iet saņemt ir ar jebkuru vielu, jūs tīrs?.... Lai gan tā ir praktiski tīra?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Manuprāt, tas, visticamāk, ir pirolodīna piesārņojums, jo pēc animācijas nav veikta mazgāšana un galīgie kristāli nav iztīrīti ar aukstu acetonu, jo ir zudusi iznākuma vērtība.
 
Top