Question Kādos gadījumos tiek izmantots katrs no sintētiskajiem kanabinoīdiem?

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Kā katrs no turpmāk minētajiem kanabinoīdiem atšķiras viens no otra, klientam ieelpojot? Vai ir atšķirības vielas lietošanas ilgumā un iedarbībā?

JWH-018

JWH-250

JWH-122

- JWH-203

- AKB-48

- UR-144

- AB-Pinaca

- AB-Chiminaca

- AM-2201

- MAM-2201
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Es jautāju chatgpt, tāpēc šeit ir tās atbilde (ja jūs vēlaties vairāk informācijas, pārbaudiet psychonautwiki par katru kanabinoīdu)

1. JWH-018:
Tas bija viens no pirmajiem sintētiskajiem kanabinoīdiem, kas ieguva popularitāti kā izklaides narkotika. Tas ir pazīstams ar spēcīgu psihoaktīvo iedarbību, tostarp eiforiju, relaksāciju, izmainītu uztveri un dažkārt paranoju. Iedarbības ilgums var būt atšķirīgs, bet parasti ilgst dažas stundas.

2. JWH-250:
šis sintētiskais kanabinoīds ir pazīstams ar savu spēcīgo afinitāti pret kanabinoīdu receptoriem smadzenēs, kas izraisa spēcīgu psihoaktīvo iedarbību, līdzīgu JWH-018. Tam var būt līdzīgs darbības ilgums un iedarbība.

3. JWH-122:
tiek ziņots, ka šim sintētiskajam kanabinoīdam ir līdzīga iedarbība kā JWH-018, bet tā var būt mazāk spēcīga. Arī iedarbības ilgums var būt līdzīgs, tas var ilgt dažas stundas.

4. JWH-203: par šo sintētisko kanabinoīdu salīdzinājumā ar citiem sarakstā iekļautajiem savienojumiem ir mazāk zināms, taču tiek uzskatīts, ka tam ir līdzīga psihoaktīvā iedarbība un ilgums kā citiem JWH savienojumiem.

5. AKB-48: Šis sintētiskais kanabinoīds ir pazīstams ar savu augsto iedarbību, un tas ir saistīts ar ziņojumiem par blakusparādībām, tostarp trauksmi, uzbudinājumu un halucinācijām. Ietekmes ilgums var būt līdzīgs citiem spēcīgiem sintētiskajiem kanabinoīdiem.

6. UR-144: tāpat kā citi sintētiskie kanabinoīdi, arī UR-144 ir zināms, ka tas izraisa līdzīgu psihoaktīvo iedarbību kā marihuāna, tostarp eiforiju, relaksāciju un izmainītu uztveri. Ietekmes ilgums var būt līdzīgs JWH savienojumiem.

7. AB-Pinaca: Šis sintētiskais kanabinoīds ir pazīstams ar savu augsto iedarbību un var izraisīt intensīvu psihoaktīvo iedarbību ar salīdzinoši nelielām devām. Ietekmes ilgums var būt ilgāks salīdzinājumā ar mazāk spēcīgiem kanabinoīdiem.

8. AB-himinaca: Līdzīgi kā citiem sintētiskajiem kanabinoīdiem, AB-šiminaca ir saistīta ar spēcīgu psihoaktīvo iedarbību, un tās iedarbības ilgums var būt salīdzinoši ilgs.

9. AM-2201: šis sintētiskais kanabinoīds ir pazīstams ar savu augsto iedarbību un var izraisīt intensīvu psihoaktīvo iedarbību, lietojot mazas devas. Iedarbības ilgums var būt līdzīgs citiem spēcīgiem kanabinoīdiem.

10. MAM-2201: Tāpat kā AM-2201, arī MAM-2201 ir pazīstams ar savu augsto iedarbību un var izraisīt spēcīgu psihoaktīvo iedarbību. Ietekmes ilgums var būt līdzīgs kā citiem spēcīgiem kanabinoīdiem.
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Liels paldies. Vai jums ir kādas citas vietnes, kas saistītas ar informāciju par zālēm un to ražošanu?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jā! es ierosinu vespiary un safrole

lai iegūtu informāciju par sintēzi, iesaku pārbaudīt rodija arhīvus vespiary ^__^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Garšu, noida fizikālās īpašības es īsti nezinu un nevaru teikt, ka man ir iecienītākās.

Izvēlieties spēcīgāko, mazāko devu, OD noīdu. Ja vēlaties atšķaidīt noid, tad nozīme ir tikai akmeņu stiprumam, un jūs izkļūsiet no kaitējuma (grūti OD).

Es esmu lietojis JWH-210, kas ir ļoti izplatīts noīds vietnēs, un 5CL. Pirmais ir vecais vājais, vājš JWH-018 aizstājējs ar ātri mazinošu iedarbību.

5CL eļļas paraugus ņēmu šeit. Tā ir ļoti spēcīga, ar manu pilnu cieņu. 5CL ir vispazīstamākais no mūsdienu indazolu nogalinošajiem noīdiem. Tas kaitē tikai tad, ja jūs pārdozējat, kas ir muļķīgi, jo tas ir tik spēcīgs mikrodozēs, tāpēc visiem vienmēr jādozē viegli. JWH-210 ir grūts darbs, lai tiktu pārdozēts.

Iegūstiet spēcīgāko (galīgo?) MDMB-CHMINACA, kur mazāk ir vairāk. Es tiešām gribu, lai MDMB saduras ar veco karali HU-210, kas ir 100-800 reižu spēcīgāks par dabisko THC-9 no kaņepēm un ilgāk darbojas o_O:eek:

Kāpēc jūs nosaucat par specifiskiem šos vecos/jaunos noīdus?
 
Last edited:
Top