Palielināt 4-MMC iznākumu?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pirmo reizi man bija 3,5 g, un pirmo reizi man bija 5,5-6 g, manas potenciālās kļūdas ir tādas, ka mans pH, manuprāt, nebija ļoti labs, varbūt pārāk zems, un mans 4-MMC pēc filtrēšanas nav bijis ļoti balts, domāju, ka tas ir tāpēc, ka es ļāvu acetona un HCl šķīdumam ar 4mmc saldētavā, jo pēc dažām stundām baltais piena šķīdums bija balts, bet ar nedaudz sarkanā/oranžā krāsā, es domāju, ka es kļūdījos arī metilēšanā, es domāju, ka es šķīdumu atstāju ilgāk par 2 stundām, nezinu, vai tā ir kļūda, o un mans šķīdums nebija karsts, es to gatavoju bēniņos, un temperatūra ir auksta, tāpēc.. Varbūt reakcija nav pietiekami karsta, lai iegūtu maksimālu iznākumu, varbūt es varu uzsildīt šķīdumu sākumā, lai uzsāktu reakciju?

Pirmajā reizē, kad es ieliku 4-MMC/acetonu/HCl saldētavā uz 8-10 stundām, 4-MMC iezis bija ļoti ļoti balts, bet acetons/HCl bija apakšējā daļa, jo es nesajaucu pirms saldēšanas..

Ja kāds var man palīdzēt palielināt iznākumu, lūdzu :'(?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Manuprāt, jums vajadzētu sniegt vairāk datu, piemēram, kāds ir prekursora daudzums, ar kuru sākāt darbu.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Es sāku ar 10 g 2b4m, 50 ml DCM, 20 ml 40m, ūdens idk varbūt 3x 20-30 ml, 4-5 ml HCl un 50 ml acetona.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ja u veikts pH 4 nav nekādu problēmu u iznākt tikai vairāk piryzyn un tas viss.
Jums ir jābūt labam ķīmiķim, lai iegūtu vairāk % produkta, un, lai pārliecinātos, ka jūsu produkts nav pārāk augsts, viņam ir aptuveni 40 % tīrības.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Labi, bet es ļāvu 4mmc/acetona/hcl šķīdumu saldētavā, kamēr gandrīz 1 dienu, tas nav slikti? Es redzēju, ka šķīduma augšpusē ir oranža krāsa, tāpēc mans mefedons nav ļoti balts, šovakar es darīšu vēl vienu sintēzi, es domāju, ka es pieļāvu kļūdu metilēšanā idk, es domāju, ka mans iznākums palielināsies pēc sintēzes.
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Mans ir tīrs :) es saņemu 7,5 g kristāla formā 10 g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jūsu pirmā ziņa bija jauka, kāpēc jūs veicāt šo amatu? Es gribu palīdzību, tiešām man ir vienalga, kādu iznākumu un tīrību jūs iegūstat, labi, jums ir 7,5 g 4mmc no 10 g, bet paturiet prātā, ka jūs darāt 4mmc, vienu no vieglāk izgatavojamām zālēm, kad jums būs tāds pats līmenis kā Heizenbergam, jūs varēsiet runāt un lepoties ar savu produktu, un jūs izmantojat ātrāko un vienkāršāko veidu, jo izmantojat NMP, idk, cik jums ir gadu, bet es deru, ka jums ir no 30 līdz 40, jums ir ģimene? Sieva? Daži bērni? Jūs esat mīlēts? Jūs kādu mīlat? Šī persona mīl jūs? Ja tev ir ģimene un ja tev ir laba dzīve, kurva, brāli, tu esi skumjš šajā brīdī?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U saka, ir vienkārši narkotikas, lai padarītu parādīt, kā tas ir taisnība:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro Es gatavoju 4mmc, bet es sāku sintezēt, man nav nekādas pieredzes, nesaki, ka esi izgatavojis tīru 4mmc ar ļoti labu iznākumu.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Es daudz mmc 7 gadus.
Ātrākais veids var izgatavot kristālu 1 dienu vai ilgāk un izskatās vairāk kā ledus
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 gadi? Jūsu iznākums ir tikai 75 %? Bro dont be narscissic like that when u have a mid level ;), there are ppl here that have 10x your lvl sont dont be an butthole please.. :(
 
Top