Indola 3-acetāta (IAA) ekstrakcija vai sintēze MS papildinājumam

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Vai forums varētu man palīdzēt ar informāciju par:
Indola 3-acetāta (IAA) ekstrakciju vai sintēzi MS papildināšanai.

Man ir MS jau 25 gadus.
Padarīt to, ko es nevaru iegūt, interese par zinātni.

Tikai tagad lasīju par indola 3-acetātu,
Kā sānu piezīmi, es sajaucu un lietoju kokosriekstu un mencu aknu eļļu.
Ja Indole 3-acetate var kaut kā iegūt no avota, tas būtu labi iekļaut, ja iespējams.

Kas ir bagāts ar indola 3-acetātu un kā es varu izveidot savu krājumu mājās.

Paldies,
Gary
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labojums, būtu jābūt indola 3-laktāts.
Kā jūs gatavotu uztura bagātinātāju ar komerciāli iegūtu ILA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, kā jūs saucat "MS papildinājumu"?
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Indola 3 laktāta papildināšanas ietekme multiplās sklerozes dzīvnieku modeļos

Es sāku no nulles ar pamatprasmēm krūmu mehānikas jomā.
Nav daudz kas tāds, ko es nevarētu izdarīt, ja man pietiktu laika, bet tāda ir problēma ar deģeneratīvām slimībām.
Kā jūs zināt, ir grūti iegūt informāciju no medicīnas speciālistiem vai ķīmisko vielu piegādātājiem.

Es gribu dzīvot.

Netieku apgalvot, ka tas ir noderīgi, bet varbūt jūs varat man palīdzēt saprast vairāk.
Labākais, kas man līdz šim ir pieejams, ir atrodams ķīmisko vielu piegādātāju vietņu datos:

Kā pagatavot izejas šķīdumu?
Lūdzu, izvēlieties piemērotu šķīdinātāju, lai sagatavotu koncentrētu izejas šķīdumu atbilstoši eksperimenta prasībām. Informācija par šķīdību ir atrodama mūsu tīmekļa vietnes produkta lapā. In vitro eksperimentos kā šķīdinātāju bieži izmanto DMSO.
Pēc tam pamatšķīdumu atšķaida, lai iegūtu darba šķīdumu (piemēram, atšķaidījums 1:1000 šūnu kultūras vidē).


Šeit ir daži ieteikumi produkta šķīdināšanai:
(1) Pārrēķiniet izejas šķīduma koncentrāciju pēc šādas formulas: Faktiskā koncentrācija (mg/ml) = Molekulmasa (g/mol) x Koncentrācija (mM) x 10-3.

(2) Pārbaudiet, vai šķīdinātājs nav piesārņots, piemēram, DMSO absorbē mitrumu.

(3) Dažus savienojumus to struktūras un ķīmisko īpašību dēļ ir grūti izšķīdināt, un var būt nepieciešama papildu sajaukšana, piemēram, virpuļošana vai ultraskaņa. Vajadzības gadījumā šķīdināšanas procesā var palīdzēt arī savienojuma sildīšana. Taču atcerieties, ka nedrīkst karsēt savienojumu augstāk par 45 ℃, lai izvairītos no produkta izmainīšanas.

Kā uzglabāt produktu?
Uzglabāt -20 ℃ vai -80 ℃ Alikvotu krājuma šķīdumu ierastajā lietošanas apjomā un uzglabāt -20 ℃ vai -80 ℃ temperatūrā. Izvairīties no atkārtotas sasaldēšanas un atkausēšanas.


Kā pagatavot darba šķīdumu?
(1) Aprēķiniet nepieciešamo atšķaidījumu, izmantojot mūsu atšķaidīšanas kalkulatoru.

(2) Lēnām pievienojiet pamatšķīdumu šķīdinātājam, līdz tiek iegūta vēlamā koncentrācija.
Sajaucot ar virpināšanu vai atkārtotu pipetēšanu.

(3) Ja darba šķīdumā ir nogulsnes, ļaujiet darba šķīdumam nostāvēties 10 minūtes, samaisiet ar virpotu vai pipeti un pēc tam pārbaudiet atkārtoti.

(4) Mūsu savienojumi lielākoties šķīst taukos. Atšķaidot ar ūdens šķīdinātājiem, piemēram, šūnu kultūru barotni vai PBS, var rasties nogulsnes Pilnīgu izšķīdināšanu var panākt ar ultraskaņu.

Kam jāpievērš uzmanība, veicot uz šūnām balstītus testus?
Lielākajā daļā uz šūnām balstītu analīžu izejas šķīduma pagatavošanai izmanto DMSO. Pamatšķīdumu atšķaida barotnē, lai sagatavotu darba šķīdumu. Pārliecinieties, ka DMSO koncentrācija ir < 0,1 %, lai izvairītos no šūnu saindēšanas Parasti eksperimenta negatīvā kontrole ir barotne ar DMSO tādā pašā koncentrācijā.


Kam jāpievērš uzmanība eksperimentos ar dzīvniekiem?
(1) Mūsu savienojumi lielākoties šķīst taukos. Ja DMSO izmanto, lai pagatavotu izejas šķīdumu un pēc tam atšķaida, lai pagatavotu darba šķīdumu eksperimentiem ar dzīvniekiem, var nebūt iespējams iegūt vajadzīgās devas. Tā vietā nepieciešamas hidrotropiskas vielas, piemēram, nātrija karboksimetilceluloze (CMC-Na), Tween 80 vai glicerīns.

ALxKTmQFXW

Piemēram, lai konvertētu pelei lietoto devu (20 m/kg) uz 1,5 kg smagam trusim lietoto devu:
A grupas dzīvnieks: pele; B grupas dzīvnieks: Trusis;
Pārrēķina koeficients:
0,37 Trusim izmantotā deva būtu 1,5 kg*(0,37*20mg/kg) =11,1 mg.
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Iespējams, ka eksperimentālie atklājumi par indol-3- pienskābi daļēji radušies, pateicoties zināšanām par Bifidobacterium longum 35624® - mikrobiotas produktu, kas, kā tiek uzskatīts, oksidācijas procesā rada indol-3- pienskābi.
Protams, es uzbrūkšu problēmai no visām pusēm, tostarp D vitamīna, K vitamīna, kokosriekstu un mencu aknu eļļas utt.

Vēl viens leņķis ir fermentācija, šāds process daļēji aprakstīts attiecībā uz Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 un marinētām sinepēm jeb pienu:

Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 kā startera kultūras izmantošana nitrītu degradācijai, pārtikas patogēnu inhibēšanai un mikrobu kopienas modulācijai marinētu sinepju fermentācijā.

Ar Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 raudzēts piens uzlabo dekstrāna sulfāta nātrija sāls izraisītu hronisku kolītu, uzlabojot iekaisuma reakciju un regulējot zarnu mikrobiotu.

Daži mikrobiota vai tās radītais līdzsvars var daudz pasliktināt MS
Bez šī Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 nav pieejams, man nav bērnu LOL.
-------------------------------------

Rezultāti, izmantojot komerciālās Bifidobacterium longum 35624® kapsulas multiplās sklerozes ārstēšanai, ir specifiski tās radītā mikrobiotas līdzsvara dēļ.


Tāpēc vēl viens interesējošs jautājums ir, vai Bifidobacterium longum 35624® kapsulas varētu izmantot fermentācijas procesā, lai radītu bagātinātu pārtiku?
 
Last edited:
Top