INFO par efektīvām pētnieciskām ķīmiskām vielām

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Vēlos uzzināt, vai kāds ir iegādājies noidus no telegrammas grupas Effective research chemicals.

Viņi apgalvo, ka viņiem ir 2 apstiprināti pārdevēji ar nosaukumu xanglee1 un zangchu.

Minimālais pasūtījums no šiem puišiem ir 5 kg.

Būtu ļoti pateicīgs par jebkādu informāciju par šiem puišiem, pirms es turpināšu sadarbību ar viņiem.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Man tas šķiet kā krāpšana ! Neviens pārdevējs nenoteiks minimālo pasūtījumu 5 kg , tas ir pārāk dārgi , vienīgais, kas to var atļauties, ir meksikāņu karteļi :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
The 5kg isnt the problem its weather chem is any good or not there so many scams going about (100% scams) from my dealings over the last 12 months and 5kg order is a hard way to find out.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah es neuzticētos pārdevējiem telegram vai wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Mēs varam sarunāties ar viņiem, uzdot konkrētus jautājumus par vielu ķīmiju un farmakoloģiju, lūgt sniegt pierādījumus par produkta pieejamību vai paraugu mūsu pētījumam. Lūdzu, sniedziet viņiem kontaktinformāciju
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Ive runāja ar viņiem, un tur nav ieinteresēti izsūtīt man paraugu. Ja u varētu ar viņiem parunāt pats un paskaidrot, ka jūs vadāt šo tīmekļa vietni. Jūs arī zinātu visus attiecīgos jautājumus, ko uzdot par ķīmijas pusi, man šobrīd nav ne jausmas. Tas būs viņu interesēs pārbaudīt, vai viņi ir jums piegādājuši savu produktu, jo jūs viņus kā pārdevēju ievietosiet savā vietnē.

TELEGRAM = efektīvas pētniecības ķimikālijas

WICKR = xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nosūtiet viņiem saiti uz mūsu forumu. Ja viņi būs ieinteresēti popularizēt savus pakalpojumus, viņi nāks pie mums. Ja jums ir šaubas par viņu uzticamību, es nesūtītu naudu apšaubāmiem pārdevējiem no Telegram.
 
Top