informācija par deguna aprūpi ?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Nav nekādas informācijas par hronisku deguna lietošanu (šajā vietnē).
Man ir daži jautājumi:
Kādas ir manas atbildes uz šiem jautājumiem? ( izņemot skalošanu ar sālsūdenī, kas padara manu degunu vēl sausāku)
Kāda ir saikne starp degunu, deguna blakusdobumiem un ausu bungādiņām? ( Dažreiz, kad es pūstu degunu ar salvešu papīru, man ir sajūta, it kā mana bungādiņa būtu eksplodējusi, un man ir sajūta, ka es lidoju lidmašīnā), dažas reizes es uzreiz sajutu disiju ( mans ārsts teica, ka tas ir koordinācijas kristālu dēļ, kas atrodas aiz bungādiņu ausīm).
Sveicieni.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Šī pasākumu virkne palīdzēs samazināt šos riskus:

  • Pirms ievadīšanas labi izsmidziniet vielu.
  • Neizmantojiet vienmēr vienu un to pašu deguna pusi, bet pārmaiņus abas nāsis.
  • Izmantojiet tīru virsmu (piemēram, izvairieties no tualetes poda).
  • Pēc lietošanas nāsis aplaistiet ar fizioloģisko šķīdumu (vai siltu ūdeni ar nedaudz sāls).
  • Izmantojiet savu, tīru, vienreizlietojamu turulu. Pietiek ar zīmodziņu vai tīru papīra lapu (nevis banknoti).
    • Pēdējais padoms ir īpaši svarīgs, jo banknotēs un citos inhalācijai izmantotajos materiālos ir atklāts C hepatīta vīruss (HCV). Nav skaidru pierādījumu, ka tas var tikt pārnests, koplietojot audumus, bet ir skaidrs, ka daži patogēni tiek pārnesti ar deguna šķidrumiem (piemēram, saaukstēšanās vai gripas vīrusi), tāpēc personīgo, nepārnēsājamo salvešu lietošanai vajadzētu būt higiēnas pamatnoteikumam.
Runājot par deguna, deguna blakusdobumu un bungādiņu savstarpējo saikni, jāsaka, ka tie ir savienoti caur Eustahija cauruli. Eustahija caurule ir šaura caurule, kas savieno vidusauss ar rīkles aizmuguri. Šis savienojums palīdz līdzsvarot spiedienu vidusausī un ļauj gaisam ieplūst ausī un izplūst no tās.

Kad pūšat degunu, īpaši rupji vai intensīvi, spiediens vidusauss var īslaicīgi pazemināties.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Lieliski ieteikumi iepriekš!

Es gribētu pievienot dažas detaļas. Irigācijai , vislabāk ir izmantot 0,9 % NaCl sāls šķīdumu. Un labāk ir atteikties no šķīdumiem ar sāli - nepareizas koncentrācijas gadījumā var izžāvēt gļotādu, kas mums noteikti nav nepieciešams.

Ja iespējams, noderēs arī gaisa mitrināšana mājoklī.

Ja ir pastāvīga šņaušana, tad agrāk vai vēlāk gļotāda tomēr tiks bojāta. Tāpēc ir vērts periodiski ieturēt pārtraukumus, kuru laikā var veikt deguna gļotādas atjaunošanas kursu.

1. Katrā nāsī iepiliniet persiku eļļu pa 1-2 pilieniem 2 reizes dienā 7-14 dienas atkarībā no stāvokļa.
2. 2 stundas pēc pilieniem no pārsēja izgatavojiet tamponus, ieeļļojiet tos ar Actovegin ziedi, ievietojiet katrā nāsī uz 30 minūtēm. Arī 2 reizes dienā 7-14 dienas.
3. Jebkuri zāļu pilieni degunam uz eļļas bāzes ar dabīgiem komponentiem (priežu pumpuri, piparmētra, vērmele, asinszāle, asinszāle, kumelīte u.c.). Laist 2-3 reizes dienā 7-14 dienas.

Ir skaidrs, ka kursa laikā ir nepieciešams pilnībā pārtraukt inrtanosal lietošanu.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Pastāvīga šņaušana var radīt arī citus bojājumus, bet deguna bojājumus. Mans padoms ir, kā jūs to darāt katru dienu, mēģiniet atteikties. Lietojiet narkotiku tikai vienreizējai lietošanai. Katrai narkotikai ir savs pielietojums, un, ja jūs to darāt visu laiku, jūs nonāksiet atkarībā un letālos ķermeņa bojājumos.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Izvairieties no krāna ūdens apūdeņošanas, izmantojiet destilētu ūdeni, lai izvairītos no patogēniem organismiem, kas parasti ir droši, ja tos norij, bet nodara postu, ja tie nonāk deguna dobumā pie smadzenēm.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
es agrāk lietoju deguna ziedes
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Kādas ziedes jūs izmantojāt un cik ļoti tās palīdzēja? Un pēc kādām zālēm?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es neesmu viņš, bet esmu lietojis kampara tvaikus un urīnvielas 15% preparātu. kampars ir brīnumains hroniska sinusīta slimniekiem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Centieties iegādāties tīrus produktus un vai attīrīt tos paši. Neuzsmēķējot šo 1/4 g fenacetīna vai levamizola, nevar kaitēt.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Labākais padoms ir (kā vienmēr) - izmēģiniet dažādas metodes. Šeit tas nozīmē dažādus ievadīšanas veidus. Es nezinu IV, bet joprojām ir 4 labi dokumentēti veidi. :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Es nevienam neiesaku pāriet uz intravenozu ievadīšanu, salīdzinot ar šņaušanu. Riski šajos gadījumos ir nesalīdzināmi to rašanās ātruma ziņā. Taču nāsu maiņa, vienreizējo devu un biežuma samazināšana, gādība par gļotādu - tam ir vērts pievērst uzmanību.
 
Top