Interesanta produkta nosūtīšanas metode

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki,

Es veicu kādu eksperimentu. Es izmantoju 2CB (pulverveida 2cb Hbr).

Eksperimenta 1. daļa

1. 2CB Hbr (2,7 g) sasmalcināja kafijas dzirnaviņās līdz nelielai frakcijai.
2. 2,7 g 2CB Hbr izšķīdināja 100 ml silta ūdens (apmēram 40-50C).
3. Ar aptuveni 8 cm krāsas birstes palīdzību uz akvareļpapīra A4 360g/m2 uzklāja šķēlē brūnu ūdeni.
4. Process prasīja laiku. Es uzliku ūdeni uz papīra, pagaidīju dažas minūtes, lai nožūst, uzliku nākamo kārtu. Jāsaka, ka tas aizņēma apmēram 30 minūtes.
5. Nākamajā dienā papīrs bija gatavs lietošanai. Tas bija izžuvis, un es jutu, ka tas bija nedaudz brūnāks un ne tik elastīgs kā iepriekš.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eksperimenta 2. daļa

1. Papīrs tika sasmalcināts kafijas dzirnaviņās uz nelielas frakcijas.
2. Papīru ievietoja 500 ml stikla ķīmiskajā filtrā
3. Filtrā iepildīja 100 ml silta ūdens. Tīrs un tīrs ūdens tika savākts.
4. Vēl 100 mg ielika filtrā vēl vienu reizi, un vēl vienu reizi savāca ūdeni.
5. Es esmu pārliecināts, ka papīra iekšpusē bija vairāk vai varbūt izmantotais šķīdinātājs var būt labāks - ja Jūs varat kaut ko ieteikt, lūdzu, dariet to.
6. Savāktos 200 ml ūdens iepildīja glāzē. Es to atstāju uz 3-4 dienām.
7. Kad viss ūdens iztvaikoja, es varēju savākt 2,1 g jauku, dzeltenu, brūnu kristālu (tīrs 2cb hbr).
8. Kristāli izskatās labi, es tos pārbaudīju, darbojas labi, un tika pārbaudīts - tas ir 2CB.

Es esmu pārliecināts, ka šo metodi var labot, varbūt labākus šķīdinātājus.

Esmu arī pārliecināts, ka, ja es paturēšu papīru un sasmalcināšu to vēl vienu reizi un atkārtošu ekstrakciju ar ūdeni, būs vairāk 2CB Hbr.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tas ir interesants darbs, bet kāpēc jūs to darītu? Tas ir liels darbs par ļoti mazu kravnesību, ko daudz vieglāk būtu vienkārši paslēpt mylara maisiņos?
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Jūsu sūtījums netiks izvests cauri muitai
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jā, tas tā būs. Šajos apjomos tas ir jautrs, bet bezjēdzīgs eksperiments. Ja izdotos iegūt daudz lielāku iznākumu (par vielu atjaunošanu rūpējas tikai pārdevēji/izplatītāji), tad tas varētu būt noderīgi, bet pie 2 g uz papīra ar ievērojamiem zudumiem jebkādi muitas zaudējumi uz mirkšķu daudzkārt pārsniegs garantētos ražošanas zudumus, izmantojot šo metodi.
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Tas ir ļoti interesanti. Vēlos jums piedāvāt uzņemt video, kā jūs to darāt, un atstāt produktu uz 3-5 dienām. Atstājiet produktu uz 14 dienām, nepārbaudot produkta kvalitāti un daudzumu. jums ir ļoti interesants un noderīgs eksperiments.
 
Last edited by a moderator:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas ir beta testēšanas stadijā. Ja vēlaties t1So nopietni pievērsties jauna procesa izpētei, sākumā ir prātīgi sākt, jo, izmēģinot procesu ar 10 jaunām idejām, ir 10 mainīgie lielumi, kurus var uzlabot. 1 mainīgais vienlaicīgi. Neļaujiet šiem puišiem jūs atturēt.
1B. (Jūsu eksperimentam) Kad ķīmiķi veic sn ekstrakciju, viņi to veic vismaz 3 reizes, līdz pat 10 reizēm. Tam ir iemesls. Ekstrahējiet un turiet katru atsevišķi, lai analizētu atdeves samazināšanās punktu.
2B. Ūdens pH pielāgošana vielai uzlabo ekstrakcijas efektivitāti. Tā varētu būt 1/4 ts bikarbonāta vai 2 ml citrona sulas, kas varētu uzlabot jūsu procesu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jums, protams, ir taisnība.

Kad mēs pārstājam uzdot jautājumus un būt zinātkāri, mēs pārstājam ieviest inovācijas.

Tas, ka es neredzu komerciāli praktisku pielietojumu, nenozīmē, ka metodei nav derīga pielietojuma vai ka metode var atklāt vēl kaut ko līdz šim neapdomātu.

Uzturiet mūs godīgus @Frit Buchner
 
Top