INTERNETA PĀRVADĒTĀJI un TELEFONA NUMURU PĀRVADĒTĀJI

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18

?

Ir daudz interneta pakalpojumu sniedzēju. Bet ir mulsinoši, kādu pakalpojumu sniedzēju izvēlēties, to cenas ir dažādas, bet, ja cena nav svarīga, bet svarīga ir drošība, kāds ir labākais variants? Protams, interneta pakalpojumu sniedzēji mainās atkarībā no reģiona. Visiem teletehnoloģiju uzņēmumiem ir pienākums sniegt visus jūsu datus par jums, ja to pieprasa policija. Tāpēc, ja neizmantojat VPN vai Onion, jūs var viegli aizturēt, ja darāt kaut ko nelikumīgu.
Neliela apjoma tirgotājiem nerūp šifrēšana utt. Tāpēc šie tirgotāji apdraud savus avotus.
Es vēlos šeit apspriest dažas pamata šifrēšanas metodes, kas izskaidrojamas "parastajiem" tirgotājiem.
Es vēlos arī apspriest tālruņa numuru pakalpojumu sniedzējus vai citas metodes, kā sazināties ar tālruņa numuru, jo tālruņa numuriem joprojām ir liela nozīme.

--- labākais interneta pakalpojumu sniedzējs ASV, Eiropā ?
--- pamata šifrēšanas metodes, kas izskaidrojamas "parastiem" tirgotājiem?
--- citas metodes. Esmu redzējis sms un mms īsziņu sūtīšanu, izmantojot internetu. (neatceros, kā tas tika darīts).
Tātad ir iespējams "virtuāls" tālruņa numurs?
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Man personīgi katrs no neto pakalpojumu sniedzējiem ir vienāds. Visi izmanto vienu un to pašu tehnoloģiju ar citiem nosaukumiem. Ja u izmanto sīpolu maršrutētāju un jūs esat sīpolu maršrutētājs tajā pašā laikā, tad u r nav iespējams izsekot ar datiem. Telemetrijas ? Tiešām? Ar decentralizētu ziņojumapmaiņas nav jāuztraucas par korespondenci. Publiskā atslēga, ja nepieciešams. Nekad nesinhronizē nekādus datus starp parasto un tumšo darba tālruni. Vienmēr esi gatavs zaudēt tumšo darba tālruni. Un, protams, izmantojot tikai numuru, kas reģistrēts nejaušam labākajam ar vienu ierīci.
Ja vissvarīgākie dati ir šifrēti jūsu galvā, tad esat drošībā😉 tas ir tikai mans viedoklis.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manuprāt, interneta pakalpojumu sniedzēji, ciktāl tas attiecas uz klientu drošību, ir vienādi. Nevienam no tiem nebūs problēmu vērsties pret jums iestādēs, ja viņi uzskatīs, ka jūs pārkāpjat likumu. Visiem viņiem ir jāatbild uz tiesas pavēstēm.

Kas attiecas uz ziņojumapmaiņu "parastam tirgotājam", es domāju, ka šobrīd es ieteiktu Session. Tā ir šifrēta ziņojumapmaiņa. Jūs varat iestatīt veco ziņojumu automātisku dzēšanu. Tā maršrutē jūsu ziņojumus, izmantojot pakalpojumu mezglus citās valstīs, lai paslēptu jūsu IP. Varat arī iestatīt PIN kodu vai pirksta nospiedumu, lai atvērtu lietotni. Tā nav perfekta, bet ir pienācīga.

Man patīk XMPP ar OMEMO vai OTR šifrēšanu. Es nedomāju, ka tas būtu piemērots vidusmēra dīlerim.
 
Top