• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Psilocybins NBOMe Ayahuasca Phencyclidine (PCP) Uzaiciniet savu zāļu tirgotāju pievienoties!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ei, vai jūs zinājāt, ka, ja jūs uzaicināt kādu pievienoties un viņš pievienojas, jūs saņemat naudu. Ja uzaicinātā persona iegūst dīlera statusu, jūs saņemat daudz ,naudas, es domāju, 100 ASV dolārus UN procentus no visu viņu darījumu depozīta. Ir arī citas priekšrocības un prēmijas.
Amerikas Savienotās Valstis šeit ir ļoti maz pārstāvētas. Es neesmu skaitījis, cik daudz dīleru ir, bet to nav pietiekami daudz. Nav depozīta ( daudzi tirgi to pieprasa) komisijas maksas ir zemas, jūsu nauda šeit ir drošāka nekā gandrīz jebkur citur pasaulē tā varētu būt drošāka šeit nekā jūsu kabatā. Ar savu pienācīgu dillegenci, šeit ir drošāk pārdot. Es šeit esmu iegādājies narkotikas, iespējams, 5000 dolāru vērtībā, un ne reizi neesmu ticis apkrāpts, un es nezinu ne par vienu no dīleriem, no kuriem esmu pircis. Es zinu, kāda valsts ir norādīta atpakaļnosūtīšanas adresē, un tas ir viss. No manis nevar izspiest nekādu informāciju, es neko nezinu par narkotiku dīleriem. Neviens nenāks pie viņiem mājās pulksten 3 naktī. Neviens neteiks kaut ko muļķīgu pa telefonu. Nebūs braucis apkārt ar narkotikām. Policijai nav atļauts atvērt pasta sūtījumus, tāpēc, ja narkotikas ir pakās ar pasta sūtījumiem, policisti tās nevar atvērt. Viņiem ir jāsazinās ar pasta inspektoru
 

theglunkster

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
MwKPvTNRpb
GEQXw5ViZO
ZnYoH3BhFc
JeGRx1dgbU
DlX8zKx4PT
VMBQ6IPjhE
OnEmZRz3M2

Jūs zvanījāt?? Lol bet nopietni idk kāpēc tas nolēma sadalīt manas fotogrāfijas gan augšpusē un apakšā manu komentāru.
XO2JAy8p0C
6vLkuiywoZ
T1RDJaIbLx
 

Attachments

  • f59rhUBtTH.jpg
    f59rhUBtTH.jpg
    1.9 MB · Views: 11
  • sCU0Nlz1Ex.jpeg
    sCU0Nlz1Ex.jpeg
    3.4 MB · Views: 12
  • r1oPBNDYV5.jpg
    r1oPBNDYV5.jpg
    729.2 KB · Views: 12

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
FUCKING GROSS! Es no šejienes tos jūtu. Svaigi pļauta zāliena nopļautā zāle ar kaķu sūcēm un zirgu mēsliem. 😄 tos laida tirgū. Imdžē sēnes gadiem ilgi, un es pat nespēju uz tām paskatīties, negribot vemt. Tie noteikti ir smalki eksemplāri. Daudz cilvēku vēlas tās iegādāties.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Esmu aplūkojis pāris pārdevēju citā tirgū un izmēģināšu vienu vai divus produktus. Kaut ko pamanīju no 2 citiem tirgiem, ir pārbaudīta pārdevēju atsauksmju vēsture un pārdošanas statistika, kas ir uzskaitīta un pārņemta no citiem tirgiem, kuros viņi ir pārdevuši vai joprojām pārdod. Tikai doma par pieredzējušu pārdevēju piesaistīšanu ASV BB sadaļai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Labi, man izdevās ievilināt pārdevēju, un es domāju, ka viņš te labi iederēsies un viņam šeit patiks. Tiklīdz viss atgriezīsies pie manis, es gatavojos viņu stra8 taisni virzīt uz pārdevēju, jo viņš atbilst prasībām.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Man šeit ļoti patīk šī grupa! Mums vajag vairāk cilvēku
 
Top