Vai ar rokas vakuumsūkni pietiek lielākajai daļai Bihnera filtrāciju?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Galu galā es gribētu iegādāties atbilstošu vakuumsūkni, taču tie ir mazliet ārpus manas cenas, ņemot vērā eksperimentu mērogu, kurā es strādāju.

Vai ar roku darbināms vakuumsūknis būtu piemērots neliela mēroga sintēzei? Ja nē, tad kāpēc?

Pagaidām es to izmantošu tikai filtrēšanai, kādreiz nākotnē gribētu veikt vakuumdestilāciju, bet es gribētu iegūt vairāk pieredzes ar citiem ķīmiskiem procesiem, pirms iegādāties vairāk sūdus.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Pēc otrās domas, iespējams, esmu tādu atradis. Man vēl būtu vajadzīga aukstā lamatas (par tām pagaidām ir maz priekšstata), vai ar to pietiktu?

https://tinyurl.com/Vacpmp
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Izmēģināju Ķīnā ražotu vakuumsūkni, kas paredzēts medicīnas iekārtām 4L 1min. Tas darbojas, bet varētu būt labāks.
Kā zinu, daži cilvēki pārveido automašīnu kompresoru, ko izmanto riepām. Modifikācija nemaz nav sarežģīta: jums tikai jāpievieno papildu vārsts.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/vacuum-source-for-filtration-and-other-do-it-yourself.7002/
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Lielisks materiāls!

Es domāju, ka to, ko es galu galā darīšu, izmantojot to Amazon sūkni, uz kuru es atsaucos, filtrēšanai, līdz tas padodas, un tad es, iespējams, izmantošu ūdens aspiratoru ūdens spainī ar ūdens sūkni. šķiet, ka tas ir pienācīgs veids, kā to darīt slepenā vidē.

Nurdrage YouTube ir labs video par to šeit:
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tieši to es izmantoju daudzās lietojumprogrammās. Tas lielākoties darbojas labi, bet jāuzmanās no paredzētā lietojuma un jāatceras, ka ūdens tvaiki piesātina sistēmu.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vakuuma sūkņa dūmi, kā atrisināt? 3cfm 1 pakāpes sūknis, jauns.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pastāv vēl viena problēma ar DCM, petrolēteri (noteikti) un, iespējams, dažām citām vielām. Tās viegli noārda dažus plastmasas un gumijas veidus. Tātad, ja tāds sūknis kā aspirators un mans ilgstoši (20 minūtes un ilgāk) darbojas ar šādām vielām, tas noteikti tiks bojāts.
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Tas paveiks savu darbu ļoti labi
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Man lieliski darbojas 200 dolāru vērti vakuumsūkņi no Amazon :)
. Vienkārši piepildiet tos ar littl vakuuma eļļu (uzmanīgi iegādājieties pareizo), un viss ir gatavs darbam.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Pēc stundām, kas pavadītas, mēģinot ar manuālo sūkniņu izžāvēt manuālo Bihnera piltuvi, es beidzot iztērēju 60-70 eiro par lētu elektrisko sūkni, ko piepildīju ar vieglāko motoreļļu, kādu vien varēju atrast. Tas darbojas labi, bet tas kļūst silts, un caur to acīmredzami plūst ar filtrāciju saistīti izgarojumi, tāpēc es to uzskatu par vienreizlietojamu. Kādā brīdī tas noteikti pārstās darboties, bet, domājams, eļļa tikmēr nodrošina zināmu ķīmisku aizsardzību.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Labs ieguldījums :) Šos sūkņus NEPIECIEŠAMA ir jāuzskata par izjaucamiem, mans smird kā Amini kā ārprātīgs traks, un es nevaru atbrīvoties no šīs smakas.. :D :D
Kas attiecas uz eļļu, es ieteiktu eļļu, kas paredzēta vakuumsūkņiem - tā padarīs sūkņa dzīvi ilgāku!!!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Lai gan līdz šim neesmu to nekādi īpaši noslogojis, iespējams, būs nepieciešams to iztukšot un nomainīt. Varbūt man vajadzētu uzvārīt nedaudz HCl un filtrēt, lai dzirdētu, cik skaļi tas kliedz.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pagaidiet, kad to izmantosiet smagam darbam, tad :D Es arī izmantoju šos lētos sūkņus, tie kalpos ilgi un ir diezgan izturīgi, bet, lūk, tie gandrīz eksplodē. :D :D
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Lieliskas ziņas jums, puiši: mans mīļais VEVOR sāk pārdot sūkņus. Tikai no 67 EUR:
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vevor is king :) Ko mēs, slepenie ķīmiķi, darītu bez viņiem?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tiem ir kopīgs 24/40 ārkārtīgi reti sastopams. Vai esat redzējuši ES kādus adapterus vai kādus stikla priekšmetus, ko var izmantot kā rezerves daļas, ja kāda detaļa ir salūzusi?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nē, es neesmu, bet par kādu mašīnu jūs tieši runājat? Vevora Rotovap?

Arī man ir šis aparāts, un tas ir mans lielākais murgs, ka tur jāmaina salūzušas detaļas... par laimi, līdz šim nekas nav noticis
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Piemēram, Rotavap, destilācijas komplekts. Visi tie ir veidoti uz 24/40. Zinu, ka tirgū ir dažādi adapteri, bet neesmu redzējis nevienu, kas būtu paredzēts 24/40. Iespējams, tas ir Aliex sfēra.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aliexpress ir arī vienīgā vieta, kas man ienāca prātā.
Varbūt arī kāds pēc pasūtījuma izgatavots stikla trauks, bet tas droši vien ir pārāk dārgi un vairumā gadījumu būtu lietderīgāk pārpirkt visu iekārtu.

Šo iemeslu dēļ es arī vairs neiegādāšos destilācijas komplektus/rotovapus no Vevor, es strādāšu ar savu ES piegādātāju, jo cenas ir ļoti līdzīgas un sīku detaļu nomaiņa ir viegli iespējama.w
 
Top