Vai nitrometāns ir noderīgs arī citiem fenetilaminiem, kas nav meskalīns?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Es tikko pasūtīju nitrometānu, domājot, ka gatavojos izgatavot aizvietotus fenetilaminus, bet šķiet, ka vienīgā sintēze, ko es ar to varu veikt, ko es patiešām gribētu, ir meskalīna utt. izgatavošana... ir kādas idejas vai kaut kas, ko es palaidu garām, es cerēju, ka varētu vienkārši nopirkt 2,5-dmo benzaldehīdu, bet tad man būtu vajadzīgs nitroetāns vai ir veids, kā izgatavot 2c savienojumus, izmantojot nitrometānu?
Paldies
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ak, man ir arī benzols. Vienkārši parasts benzols, esmu pārliecināts, ka es varētu pagatavot P2NP, bet atkal īsti negribu kaut ko tādu, kas man neliek paklupt.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
NitroEthane - alfa-metilu savienojumiem (amph, tma, dom utt.)
nitroMethane - feniletilamīniem (bez alfa metila) - 2c-x-sērija, mesc u.c.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Tam ir bezgala daudz jēgas - lai gan es to jau it kā biju sapratusi, tik daudz skatoties literatūru, BET īsti nesapratu, KĀPĒC. Tāpēc paldies par to!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jā! Nitrometāns būs ļoti noderīgs, gatavojot dažādus savienojumus. Piemēram, 2c-b. Iegādājieties arī kādu etilēndiamīnu. Līdz šim labākais katalizators, gatavojot nitrostirēnus.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ah interesanti. Labi, esmu pārliecināts, ka kaut kur kaut ko no tā varēšu atrast!
Turklāt es nolēmu izmantot 3,4,5 psihedēlija prekursoru, ko mēs visi zinām - galvenais iemesls. Cena!!! Bet man līdz tam ir jānonāk, izmantojot benzaldehīdu, kas man jau ir, tāpēc būs vajadzīgs gan nitroetāns, gan nitrometāns. To iegūs no RC auto degvielas pēdējo.
Es redzēju arī kādu produktu eBay no Itālijas, kas bija tīrs nitroetāns ar nosaukumu Nipron...
 
Top