Vai ir laba morfīna hcl sintēze no neapstrādāta opija?

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Vai kāds ir veiksmīgi ekstrahējis morfīna hcl no neapstrādāta opija, izmantojot dzēstos kaļķus un amonija hidroksīdu? Ja jā, kā varētu veikt sintēzi nelielā mērogā?
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
bet tas ir atkarīgs, es domāju, no tā, kāds ir tavs galaprodukts, ko tu gatavojies iegūt, bet 1 daļa kaļķu 10 daļās ūdens 4 daļām opija filtrē un apstrādā 3 daļas ūdens uz 1 daļu opija filtra, kas uzsildīts līdz vārīšanās temperatūrai, un izgulsnē morfiju ar amonija hlorīdu. Pēc atdzesēšanas filtrē un mazgā nogulsnes un attīra ar HCl un kristalizē.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Paldies par atbildi. Galaprodukts, uz ko es mērķēju, būtu neliels gabaliņš morfīna hcl, ko varētu lietot iekšķīgi vai degunā..
Tāpēc vecais tradicionālais veids ar kalcija hidroksīdu un amonija hlorīdu, iespējams, ir visefektīvākais un lietotājam draudzīgākais veids, kā iegūt minēto morfīnu...
Vai, izmantojot jūsu izklāstīto "recepti", to varētu, teiksim, mērogot šādi:
1 g kaļķa 10 g/ml ūdens un 4 g opija?
Vai šis maisījums tiek karsēts vai tikai maisīts, līdz viss izšķīst? Tad šo maisījumu filtrē...
Tas ir tas, kas mani mulsina... tātad jūs paņemat filtrēto šķīdumu, novedat līdz vārīšanās temperatūrai (cik ilgi?) un apstrādājat ar amonija hlorīdu...
Es nesaprotu 3 daļas ūdens uz 1 daļu opija filtra. Vai sākotnējam filtrētajam šķidrumam, kas apstrādāts ar kalcija hidroksīdu (kaļķi), pievieno vairāk ūdens? Turklāt, izšķīdinot morfiju, ir noteikts ph, uz ko vajadzētu tiekties? vai varbūt tas ir vairāk atkarīgs no proporcijām? 3 daļas ūdens, 1 daļa opija, 1 daļa amonija hlorīda?
Atvainojiet, ka tik ilgi runāju!
Tātad pēc tam, kad cietā morfīna bāze ir izgulsnēta, izskalota ar ūdeni un izžāvēta, kā to pārvērst morfīna hcl? Vai tas šķīst nepolārā vielā, piemēram, ksilolā vai toluolā, kur varētu izburbuļot hcl gāzi, lai iegūtu hcl formu?

Labi, tas ir viss... Gaidām jūsu atbildi!
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Mana kļūda.. tas ir daļas ūdens uz daļām opija un pēc tam filtrē .. un jā, ļoti šķīst vairumā np šķīdinātāju nedaudz mazāk ar benzolu, bet ail maisījums, bet izklausās labi, bet nav nepieciešams burbuļot vai izšķīdināt vairāk, jo u ir jūsu hlorīds pievienots no amonija hlorīda tiesības
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
U vēlaties karsēt šo kaļķu un ekstrakta maisījumu un vajadzētu b serration line off good stuff gandrīz balts augšējais slānis un zemāk ir trash.. ņem savu labo atdalīto slāni un karsē ar savu amonija hlorīdu gandrīz līdz vārīšanās tad ļaujiet atdzist un jūsu morfīna hcl būtu izgulsnējies.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Paldies par jūsu atbildi... Tātad, kad mēs noņemam mūsu labo gandrīz balto augšējo slāni, novedam gandrīz līdz vārīšanās temperatūrai, tad ļaujam atdzist, cik daudz amonija hlorīda jāpievieno? Vai tas būtu jāpievieno, līdz tiek sasniegts ph 8 vai 9. Atvainojiet par iesācēju jautājumiem!
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Domāju, ka tas bija 120 g uz katru kilogramu opija, bet yea cilvēks izklausās u got it.. ir u procesā tagad vai tikai plāno to ārā.? Jebkurā gadījumā GL
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Plānošanas procesā... man ir labs daudzums magoņu salmu un es lēnām ekstrahēju augu masu... tas ir lēns process zemās temperatūras dēļ, bet es negribu iznīcināt nevienu no alkaloīdiem! Mans plāns ir izmēģināt šo procesu ar koncentrētu sulu un redzēt, kas notiks..
 
  • Like
Reactions: T 3

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Lai paātrinātu procesu, pārliecinieties, ka jūsu vēsā vai aukstā telpā ar šo vieglu vējiņu no svārstīgā ventilatora ... Un O so u r padarīt Laudanum tipa tinktūra, labs stuff cilvēks. 😎
 
Top