Vai ir iespējams sintezēt pentobarbitāla nātriju no fenobarbitāla tabletēm?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, esmu jauna barbiturātu pētniecībā un gribēju uzzināt, vai, sākot no fenobarbitāla tabletēm, ir iespējams sintezēt kādu pentobarbitāla nātrija šķīdumu, viss, kas man ir šeit, reģionā, ir šis savienojums, un tā izgatavošana no jauna ir darbs, kuram pašlaik man nav atbilstošas iekārtas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, tas izskatās diezgan vienkārši, bet sakiet man, kādēļ tik grūti? Tie abi ir barbiturāti, un patiesībā vienīgā atšķirība ir 1 funkcionālā grupa.
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es vēlos izpētīt šāda veida granulāro modifikāciju, zinu, ka tās ir ļoti līdzīgas, tas var būt noderīgi, lai nākotnē es varētu veikt šādas modifikācijas, vienkārši mainot tabletes.

Vai varat man pastāstīt, kā veikt šo komponentu sintēzi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es varu apsolīt palīdzību, jo man nācās detalizēti apgūt barbiturātus un zināt dažu to iedarbību, kurus man bija iespēja lietot gan ar labām, gan sliktām sekām (tas ir aknu enzīmu induktors, kas liek visām citām zālēm metabolizēties ļoti ātri). Šķiet, ka marihuāna ir izņēmums veronal (dietils uz C2 no malonskābes, no kuras tas ir izgatavots). Tātad jums ir nepieciešams iedziļināties ķīmijā un iegūt 2 aizvietotu dialkilmalonātu, kuru jūs reaģēsiet ar urīnvielu, piemēram, YouTube vai labāk, es domāju, ka ChemPlayer, ko jūs atradīsiet bitchute, ir video par šo reakciju (viņš ir izcils un visi viņa video var iemācīt jums daudz ķīmijas). Man ir maģija, lai varētu veikt sigma pasūtījumus diezgan pieticīgā un tīrā veidā. Malona esteris Var nebūt dirrectly pieejams, bet noteikti 2-halogenētie būs, un sagatavošana, kas jums nepieciešams, ir vienkārša laboratoriski. Vispirms iepazīstieties ar to ķīmiju, tad meklējiet esteri sigma-Aldrich/Merck un tad sazinieties ar mani. Uz veselību!
 
Top