• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Brno Kā veikt pasūtījumu?

shrekova.bazina

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Apr 17, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, es jau sen vēlos kaut ko pasūtīt no šīs vietnes, bet nekad neko neesmu pasūtījis, tāpēc vēlos pajautāt, vai jūs pasūtījumu veicat ar savu īsto vārdu un adresi, un vēlos pajautāt, vai to var nosūtīt uz pastu, lai to saņemtu, vai kastē
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Līdz šim esmu veicis tikai vienu tirdzniecību šeit un aptuveni 10 kopā Torzonā un Archetype. Vienmēr ar savu īsto vārdu un adresi, jo jebkādi viltus vārdi vai mēģinājumi izmantot blakus esošo neapdzīvoto baraku tikai sarežģī situāciju un palielina aizdomas. Pasta kastīte pasta nodaļā tik un tā ir nodrošināta ar līgumu, kurā ir norādīts saimnieks, tāpēc tas neko neatrisina, ja vien to neatver ar viltotiem dokumentiem, bet tā ir daudz lielāka operācija. Bet tad problēma ir tā, ka daudzi tirgotāji atsakās sūtīt pasta kastīti.

Dažās lielākās daudzdzīvokļu mājās pastāv iespēja, ka kastītes ir vecākas un varbūt dažas pat salauztas. Tur ir iespējams salabot/nomainīt pamestu pastkastīti un izmantot viltotu nosaukumu, nevienam nemanot. Taču ne visiem ir šāda iespēja.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Daži pārdevēji piegādā ar DPD starpniecību. Tur tas iet uz viltus vārdu. Viss, kas jums nepieciešams, ir tālruņa numurs, vēlams, kredītā, lai kurjers varētu jums piezvanīt. Taču pārdevējiem nepatīk izmantot privātos kurjerus, viņiem tas ir riskanti. Tradicionālais pasts viņiem ir anonīmāks.
Tomēr pieredzējuši pārdevēji zina, kā pietiekami labi iesaiņot pakas, lai izvairītos no atklāšanas.
Jebkurā gadījumā vislabākais veids ir, protams, pasūtīt iekšzemē un ES teritorijā, ja citādi nevarat.
 
Top