Jautājums par FedEx sūtījumu no Vācijas uz Austrāliju

testmehey

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,

Pieņemsim, ka es mēģinu nosūtīt nelielu daudzumu nelegālu vielu no Vācijas uz Austrāliju, bet vēlos paātrināt procesu, nevis gaidīt 2-12 nedēļas Deutsche Post, ja es izmantošu FedEx, es esmu mazliet noraizējies par muitošanas procesu, es uz sūtījuma nenorādītu īsto vārdu vai adresi, bet es uztraucos, ka, ievedot sūtījumu Austrālijā, man varētu būt nepieciešams apstiprināt kaut kādas importa lietas, vai ar muitas dokumentiem, kas iesniegti kopā ar sūtījumu no Vācijas, būtu pietiekami, lai tas izietu cauri muitai bez nepieciešamības zvanīt, kam tas tiek piegādāts?

Paldies!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Es domāju, ka jums nav jādodas uz aģentūru, lai paņemtu produktu, FedEx jau piegādā tieši klientam.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Uz tādiem galamērķiem kā Austrālija un ASV visdrošākais, ko es atradu, ir garš parastais pasts.
Austrālija ir īpaši riskanta, tāpēc tajā zāles maksā tik dārgi.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Ar jebkuru ekspeditoru jūs varat rezervēt etiķeti tiešsaistē, kā arī ļaut viņiem izsniegt jums rēķinu muitai, izdrukāt rēķinu un ievietot to kastē blakus etiķetei.
Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis visas prasības valstij, uz kuru vēlaties sūtīt sūtījumu, piemēram, ASV pieprasa 3 rēķinus iepakojuma iekšpusē/ārpusē.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Vai ir kādi padomi par lielāku pasūtījumu saņemšanu uz galamērķi? Māja, kurā neviens nedzīvo, viesnīcas?
 
Top