Kerberos, Risk, Dont use

slimsz1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esmu atradis pārāk daudz informācijas par to sistēmu
tostarp intelektuālā īpašuma
atrašanās vietas
Programmatūra
Kods

Esmu nosūtījis ziņojumu viņu administratoriem, viņi nav atbildējuši.

Sistēmā ir arī ievainojamība (RCE)

Tāpēc es iesaku neizmantot šo tirgu, jo LE tos var viegli iegūt.

Es varu sniegt pierādījumus šeit

Ja viņi neatbildēs 24 stundu laikā, es, iespējams, publicēšu visus konstatējumus.

Paraugs:

37.148.213.118
185.130.47.221

PHP/CodeIgniter
Nginx 1.14.0
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Sveiki,
klauns es domāju, ka jūs tikko redzējāt šo video
un gribat pievērst uzmanību. jūsu sniegtā informācija ir ārkārtīgi vienkārša. noobie var ievākt vairāk informācijas nekā nepilnīgā vietnē. viena vienīga sqlmap komanda vai jebkurš sniffing rīks var iegūt daudz vairāk nekā tas.
 

Lucifer

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2022
Messages
24
Reaction score
19
Points
3

Tas ir mūsu informācijas tīmekļa vietnes Clearnet IP, kas nav ne slepens, ne arī saistīts ar mūsu tirgus serveriem.

Ja jums nav ne jausmas, par ko jūs runājat, nekur nepublicējiet muļķības.

Mēs jau esam jums atbildējuši tirgū, ka jūs varat publicēt visu, ko atrodat, un darīt par muļķi, piemēram, šo no backproxy uz Tor deskriptoru.

Reti kad tik ļoti smējos.
 

freeTheWeb

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Es iedziļinājos dziļāk nekā @slimszi

Ļaujiet man izteikt hipotēzi:

Informācija:
- Vismaz 2 no Kerberos spoguļiem ir pakļauti (Privex datu centrs Stokholmā, izmantojot 81 portu lol) (ne tie, kurus ievietoja @slimzi).
- AB "welcome" lapa tiek izvietota tajā pašā datu centrā (iespējams, tiesībaizsardzības iestādēs), IP NAV tālu no Kerberos (185.130.46.136). "Velns", tie varētu būt pat vienā plauktā, jo tas komutators ir nepareizi konfigurēts.

1. hipotēze:
- AlphaBay ir pārņēmusi LE, viņu serveris ir tikai medus pots, lai jūs visus noķertu.
... ja tas ir taisnība, kā, pie velna, Kerberos darbojas tajā pašā datu centrā "Privex" GADU, kamēr tiek atklāts! LE? muļķīga veiksme?
- AB un Kerberos ir kaut kā saistīti, un izeja krāpšana ir ienesīgāka.

2. hipotēze:
- Abi atrodas vienā datu centrā, tīra veiksme. (joprojām Kerberos ir pakļauts riskam, GADĀ).

Fakts:
Kerberos spoguļi ir atmaskoti.
ellē, es pārdošu jums IP, ja jūs samaksāsiet pietiekami daudz un garantē tā lietotāju un viņu līdzekļu drošību.

Jebkurā gadījumā lietotāju drošībai vajadzētu būt katra DNM operatora 1. prioritātei, un pat tādus smieklīgus cilvēkus kā @simzi vajadzētu uztvert nopietni. varbūt divreiz pārbaudiet savus žurnālus? smieties par ikviena drošību nav joks. (ne arī izejas scams lol)

Lietotājiem:
- Ja esat pārdevējs, pārliecinieties, ka JS ir izslēgts, savienojot ar Kerberos (vai vispār), izmantojiet tikai Tails OS, lūdziet saviem klientiem šifrēt adreses (neuzticieties tirgus šifrēšanai), ja izmantojat Windows, get a life!.

- Neizmantojiet maku, neveiciet daudz iemaksu, neatstājiet daudz naudas makā... jūs esat brīdināti (Tas attiecas uz visiem tirgiem).

Par Lucifer:
Nevajag izsmiet nevienu, kurš cenšas aizsargāt sevi un pārējos lietotājus.

Ieteikums (kodēts): bloķējiet visu ICMP un UDP ienākošo datplūsmu (es zinu, ka TOR nav UDP, bet jūsu serverī tā joprojām ir) un palūdziet savam datu centram bloķēt ICMP komutatorā, kas savieno jūsu 2 serverus statnē.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jēzu, jūs, cilvēki, mani biedējat. Tas ir tāpat kā tad, kad lidojumā kliedz cilvēki no Tuvajiem Austrumiem. Es nezinu, ko jūs sakāt, bet tonis, ar kādu jūs runājat, ir satraucošs. No šī brīža es savas zāles iegādājos tikai no Amazon.🤫
 

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vēl viens viltus izspiedējs Iet atrast darbu vai sākt uzņēmējdarbību
 
Top