ketamīna deva

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
man ir 500 mg ketamīna šļirce, un es tikai gribu to lietot, lai uzzinātu, kādas ir sajūtas, vai man jālieto 500 mg uzreiz, vai arī man vajadzētu lietot vairāk mazāk

lai gan es nekad neesmu lietojusi ketamīnu
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Sveiki,
  • Lietojot perorāli, ketamīna devas svārstās no 1,5 mg/kg līdz 4 mg/kg. Šāds ievadīšanas veids palīdz izvairīties no deguna gļotādas kairinājuma, sāpēm. Ieteicams lietot kapsulas (ja ketamīns ir pulvera veidā). Darbības ilgums, lietojot iekšķīgi, ir vidēji 1-2 stundas, un darbības sākums pakāpeniski sākas pēc 10-40 minūtēm.
  • Lietojot intranazāli, iedarbība izpaužas pēc 5-15 minūtēm, un tās kopējais ilgums ir līdz 2 stundām (vidēji 1-1,5 stundas). Izmantojot šo lietošanas veidu, ir viegli uzraudzīt un kontrolēt savu stāvokli un lietošanas biežumu. Ketamīna sākumdeva ir 0,2-0,8 mg/kg, vidējā deva ir 0,8-1,5 mg/kg. Devas, kas lielākas par 1,85 mg/kg, tiek uzskatītas par lielām un palielina blakusparādību, halucināciju, retrogrādas amnēzijas un samaņas zuduma ar elpošanas nomākumu risku.
  • Lietojot parenterāli (intravenozi un intramuskulāri), devas sākas no 0,05 mg/kg un nodrošina īpašas subjektīvas sajūtas ketamīna ceļojuma laikā. Tomēr, palielinot devu, pastāv vispārējas anestēzijas iegūšanas risks adatas galā, kam raksturīga retrogrāda amnēzija un nespēja atcerēties ketamīna tripa sajūtas, tāpēc ieteicama rūpīga titrēšana vai zema sākumdeva.
iesaku izlasīt šo informāciju Tur viss ir sīki izskaidrots - /index.php?threads/ketamine.339/
ja jums ir vēl kādi jautājumi, rakstiet man.
 
Top