Ketamīna šķembas

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai kādam ir pieredze ar ketamīna pulvera pārkristalizēšanas paņēmieniem, pēc hcl kristalizācijas.
Man ir jāpanāk, lai pulveris kļūtu par šķembām/līpiem kristāliem, būtu pateicīgs par jebkuru palīdzību.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Es izmantoju etanolu vai vienkārši ūdeni un ļauju tam lēni iztvaikot zem sildspuldzes un lēni darbojoša ventilatora.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai jūs domājat, ka tā radīsies šķembas?
Vai, jūsuprāt, man ir nepieciešams atdalīt s izomēru, lai iegūtu mazus lausku/līpju kristālus?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Es pazīstu kādu cilvēku, kurš ieguva collas garas lauskas ar racēmisko un ūdens
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
An kur šīs 1 collas šķembas līdzīgas tievajiem nūju šķembu kristāliem, kas ketamīnam usaually nāk kā vai kā metamīna šķembas.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Es nekad neesmu redzējis ketamīna lauskas ārpus tās partijas, ko viņš veica. Bet bija stiklaveida lauskas asu leņķu rombveida rombveida formās.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai arī racēmiskās joprojām radīs šāda veida formas
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ja ar lauskām jūs domājat skaistus, lielus un pareizus kristālus, tad tos var iegūt, lēni atdzesējot pārkristalizēšanas laikā. Jo lēnāk un pakāpeniskāk atdzesējat, jo lielāki kristāli izaug.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nē, es runāju par nelieliem, uz nūjiņām līdzīgiem ketamīna kristāliem.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cik man zināms, kad ketamīna hidrohlorīdu kristalizē, vienmēr iegūst šķembām līdzīgus kristālus. Lielums ir atkarīgs no kristalizācijas ātruma. Ja vēlaties mazas lauskas, jums ir strauji jāatdzesē, lai veidotos daudz mazu, nevis lielu kristālu.

Nedaudz piezīmju, ka ketamīna kristālus nevajadzētu tieši šņaukt. Pētījumos pierādīts, ka kristāli deguna dobumam kaitē vairāk nekā pulveris. Ja šņaucat, pirms lietošanas vienmēr sasmalciniet kristālus pulverī. Jebkurā citā lietošanas veidā jūs kristālus vispirms izšķīdināsiet kaut kur (jūs, piemēram, neēdīsiet neapstrādātus ketamīna kristālus).

Atvainojiet, ka nevarēju palīdzēt vairāk. Mani nekad nav īpaši interesējis kristālu lielums, nevis produkta tīrība. Tomēr es atzīstu, ka mazās lauskas izskatās forši.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Taču var iegūt arī sīkus lodveida/graudainus frim ketamīna kristālus. Tas ir tas, ko es turpinu saņemt no šķīdinātāja
 
Top