• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Bratislava Klonētais CC

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Vai kādam ir pieredze vai pārbaudīts piegādātājs klonētām kartēm, kas ir darbojušās bankomātos? SK ir daudz ziņu par lieliem skaidras naudas izņemšanas gadījumiem no citu cilvēku kartēm, tāpēc, ja mēs visi varam viens otram šādi palīdzēt, kāpēc gan ne.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Mūsdienās , divpakāpju verifikācijas darījumi, tāpēc es domāju, ka kloni kalpo citam mērķim, bet es varu kļūdīties.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Taču šeit mēs runājam par karti, kuru ievietojat bankomātā, ievadāt PIN kodu un izņemat naudu..... 2F tur nepastāv
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tāpēc es nesaprotu pārdošanas iemeslu, ja jūs varat iegūt vairāk, kolekcionējot, nekā pārdodot vai pērkot kaķi maisā ar dienas izņemšanas maksu maks. 20 €.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kaķis maisā tas mēdz būt gandrīz visos gadījumos... tātad pagājušās nedēļas gadījums, kad viņi no konta izņēma 150k, bija liels brīnums, un viņi šādus pakalpojumus neizsniedz
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
mans viedoklis par klonētām CC ir tāds, ka tas ir sarežģīti un tehniski sarežģīti. kādu laiku par to lasīju, bet esmu sapratis, ka varbūt es kļūdos, bet, lai klonētu karti un izņemtu no tās naudu, ir nepieciešama programmatūra (EMV mikroshēmu lasītāja rakstīšanas programmatūra), kas no svešas CC nozagtos datus ierakstīs tīrā jaunā kartē. Ar mikroshēmu un magnētisko atsperi šāda programmatūra ir pieejama tikai bankām un maksā ap 30K Es atradu DNM dažādus pārdevējus, kas piedāvā šādu pirātisku programmatūru par 1k, bet visur sastapos, ka viņi ir krāpnieki un ka šāda pirātiska programmatūra nepastāv, ir tikai oriģināla licencēta programmatūra, kas pieejama reģistrētiem uzņēmumiem.
Kādreiz tas bija iespējams, tas bija vieglāk, jo dati (tarck1-3), kas nepieciešami rakstīšanai, tika saglabāti kartes magnētiskajā atsperī, bet kopš jaunajām kartēm ar EMV mikroshēmu tas ir sarežģītāk, bet ne neiespējami, jums būtu jāzina, kā to izdarīt, un es to neesmu redzējis.
lai iegūtu datus no ārzemju kartes, jums ir nepieciešams skimeris un viltus keylogger vai mini-spycam novietots uz bankomāta vērsta uz tastatūras pin, lai ierakstītu pin, ir daudz pārdevēji šīs ierīces, bet daudzi no tiem ir scam tas ir risks viens no tiem ir https://t.me/SKIMMINGpARTs.
bet es arī esmu lasījis, ka tas ir scam, bet tas varētu būt viltus vadībā no konkurenta es nezinu.

Tas noteikti ir vērts izpētīt personīgi es domāju, ka vienmēr būs hakeri, kas spēs izmantot finanšu sistēmu.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Taču tā nolasa tikai pamatinformāciju, kas ir uz kartes, un šifrētā informācija tik ātri neko nepadara......
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Telegrammu grupām es sen vairs neuzticos, lai gan man ir pieredze ar agrākām banknotēm, kad mani apmānīja pats tirgus - Metaversemarket ... šodien, par laimi, tas nedarbojas (un es domāju, ka jau esmu skaidrā, kad tas iet cauri depozītam), līdz beidzot izlasīju, ka īstie meistari no Kalabrijas pirms dažiem gadiem tika arestēti un izcieš sodu .... jautājums, vai Eiropā ir kāds, kas spēj drukāt banknotes, kas izturētu vismaz tādus pamata testus kā UV un pildspalva ...
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Viņi saka, ka viss, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, iespējams, nav patiesība, pat ar kloniem no manas pieredzes es neesmu atradis nevienu pārdevēju nevienā Fore,Market, kas pārdod Legit klonus. Turklāt tiek apgalvots, ka Eiropā tas ir gandrīz neiespējami, jo mums ir daudz stingrāki drošības pasākumi nekā ASV (Kloni, krāpšana). Es personīgi nonācu pie informācijas no vienas Slovākijas kartes un Obcianski pagaidām ar to vēl neko neesmu darījis,bet ja kādam ir interese varu vēlāk informēt kā tas izvērtās. Man ir šī pieredze ar Clones ja kādam ir cita pieredze "Nazor" es labprāt to izlasīšu.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
skuste sa pozrieť uz nove forum Libre Forum možno tam kaut ko atrast ohladom skimmingu,carding atd

http://libreeunomyly6ot7kspglmbd5cvlkogib6rozy43r2glatc6rmwauqd.onion/welcome
 
Top