L-PAC (fenilacetokarbinols)

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, es esmu šeit jauns. Vai kāds no jums, kas ir pieredzējis, varētu dalīties ar mani un citiem interesentiem ar kādu labu un efektīvu metodi, kā mājas apstākļos izgatavot šo efedrīna prekursoru? Man ir benzaldehīds, raugs, melase un spainis spirta fermentācijai. Es jau kādu laiku vācu informāciju, esmu iztulkojis savā valodā patentu (US6271008), kā arī dažus citus pētījumus, mani interesē šis process, diemžēl neesmu pazīstams ar šo progresīvo ķīmijas kodu, man patīk, kad zināšanas tiek pasniegtas skaidri, un vairums šo pētījumu ir rakstīti zinātnieku valodā, ir grūti iedziļināties konkrētā, konsekventā informācijā, un es negribētu kaut ko sabojāt, kaut ko darot neprecīzi, tāpēc lūdzu, lai pieredzējušie šajā metodē mani kā saprotošs vecāks ved par roku soli pa solim. Domāju, ka to var vienkāršot līdzīga stila instrukcijās (vēlamais piemēra paraugs):

Lai iegūtu 100 g fenilacetokarbinola (ar biotransformācijas metodi), ir nepieciešams:
1) spainī ielej x mililitru/gramu melases, tad pievieno (x) gramu rauga
2) pēc 24 stundām pievieno (x) mililitru/gramu benzaldehīda
utt.


Vai jūs varat man palīdzēt precīzi aizpildīt šo instrukciju, lai tā varētu kalpot man un citiem interesentiem, kas nākotnē vēlas ražot l-PAC? Vai arī es esmu aizmirsis kādu pavedienu, kas varētu mani viegli novest pie risinājuma? Palīdziet man vienkāršot šo mīklu. Sveicieni!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki, šī biosintēze ir diezgan sarežģīta. Tā ir daudz vairāk posmu, nekā jūs minējāt iepriekš. Ja neesat biologs vai ķīmiķis, ir vērts sākt ar citiem sintēzes veidiem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Kā bioķīmiķis un sintētiskās organiskās ķīmijas speciālists jūtos spiests jums pateikt, ka "māksla" ir nevis materiālu (un organismu) salikšana kopā un optimālu apstākļu nodrošināšana vajadzīgajā laikā, bet gan jūsu mērķa molekulas iegūšana no maisījuma pietiekami tīrā veidā.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ja vēlaties, varat paplašināt šo tēmu. Es būtu ļoti priecīgs iepazīties ar jūsu zināšanām. Iespējams, jūs varētu ieteikt man dažus interesantus avotus, no kuriem jūs gūstat savas zināšanas.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
kāds vecs profesors man teica tieši to pašu, lietojot citus vārdus, tāpēc tas nav citāts, bet tas saka patiesību... Es noķēru tikai stropa foruma beigas, bet rodija datubāze bija mans galvenais informācijas avots... Es ļoti iesaku Vogel's praktisko organisko ķīmiju kā mācību grāmatu rokasgrāmatu, kā arī Pihkal an Tihkal acīmredzot.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Man jāpiekrīt, ka bioprodukcijā galvenie izdevumi, tiklīdz jums ir darba celms, parasti ir produkta attīrīšana. Tomēr ar L-PAC tas nav nemaz tik slikti, jums nav vajadzīgas nekādas modernas kolonnas vai kas cits.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ak, kāda skaista atbilde, esmu tik ziņkārīgs par šīm zināšanām, paldies par to. Tikko pārbaudīju Vogela grāmatu un arī pārbaudīšu Pihkala un Tihkala redzu, ka pirmā ir diezgan gara grāmata, bet esmu izsalcis pēc zināšanām un manas smadzenes grib ēst :)
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Reiz mēs eksperimentējām ar parasto raugu, benzaldehīdu un cukuru (melasi).
Un mēs saņēmām l-veida iepakojumu.
Mēs atjaunojām L-veida iepakojumu dažādos veidos.
Kopumā tehnoloģija darbojas, bet tā nav ieguvusi rūpniecisku mērogu.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi. Es pārbaudīšu biosintētiskās metodes veiktspēju, izmantojot zināšanas, kas man ir par kodolfiziku, man par to ir ļoti konkrēts priekšstats. Būtu lieliski dalīties ar jums visiem sava pētījuma rezultātos.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Papildus jau iepriekš teiktajam, izmantojot parastu alus/cepamā rauga raugu, tiks iegūti slikti iznākumi. Rūpnieciskā mērogā tiek izmantoti specializēti celmi, kas iegūti mutagenēzes un selekcijas ceļā. Piemēram, 20 reižu lielāka raža.

Jebkurā gadījumā, tuvākās nedēļas vai divu laikā es izstrādāšu detalizētu rokasgrāmatu, kā to izdarīt, bet daži ļoti vienkāršoti paņēmieni ir pieejami tiešsaistē.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
celma ideja ir patiesa... optimizēti paraugi ir ārkārtīgi dārgi un nav publiski pieejami
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Paldies par atbildi. Attiecībā uz veiktspējas jautājumu - es zinu metodiku, kas var būtiski ietekmēt galaprodukta veiktspēju un tīrību, un es plānoju dalīties ar saviem rezultātiem, tiklīdz būšu ieguvis pietiekami daudz zināšanu un veicis testēšanu. Būšu ļoti pateicīgs par šo rokasgrāmatu, mani visvairāk interesē izmantotā benzaldehīda proporcija attiecībā pret melasi un citiem sintēzē izmantotajiem produktiem, informācija, ko esmu atradis, ir diezgan nekonkrēta.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
jums vajadzētu izlasīt par parādību, ko sauc par substrāta inhibīciju (ideja, ka pārāk liels pārveidojamās vielas daudzums neļauj fermentam efektīvi darboties, tādējādi ievērojami samazinot iznākumu, ja ne nogalinot reakciju).
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Paldies par padomu, tikko pārbaudīju.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Es studēju mācību grāmatu bioķīmijas studentiem un ar nepacietību gaidu iespēju izlasīt jūsu rokasgrāmatu. :)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es domāju, ka ir labāk to iegādāties tieši ir pieejams komerciālā veidā.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Diemžēl tas nav pieejams veikalā visā manā valstī, , nav pat tulkojumu manā valodā, ja vēlaties to darīt, man pašam nācās tulkot patentu US6271008, kā arī KC18-3-0363 un Pure Appl. Chem. 1997, Vol. 69, No. 11, pp. 2371-2386, lai iegūtu zināšanas.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas varētu nākt tieši no Ķīnas piegādātājiem uz jūsu adresi.
 

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Paldies par padomu, bet es tomēr domāju, ka tas ir taupīgāks, labāks un apmierinošāks variants, ja es vienkārši ķeros pie sintēzes saknes un darīšu savu. Es grasos izmantot kinda ormus vielu to darīt (kaulu smadzeņu šķidrā plazma) un mūsdienu alķīmijas/kodolfizikas zināšanas, lai iegūtu potenciāli daudz mazāk polutējošu šķīdumu, mana misija ir atrast taupīgu alternatīvu klasiskajam metamfetamīnam bez/ar mazākām blakusparādībām, lai varētu būt nepieciešams veikt savu L-PAC. Ja mēs atradīsim kaut ko glābjošu, tas potenciāli var apturēt narkotiku karu, tāpēc es izvēlējos biosintēzes metodi, manā rīcībā ir viela, kas visu attīra un padara to simbiotisku caur nanoatomu mērogu. Lai mazliet paskaidrotu savu pieeju, es pievienoju grafiku, kurā mazliet paskaidrota metode, ko es izmantošu.
 

Attachments

  • 0zQAlx6gZf.png
    0zQAlx6gZf.png
    186.3 KB · Views: 272

Enki777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ļaujiet man nokopēt fragmentu no ziņojuma, kas nosūtīts lietotājam G.Patton: Tas ir par plazmas tehnoloģiju, kas balstīta uz kodolfiziku, lieta notiek nanoatomu līmenī, es šo tehnoloģiju esmu izmēģinājis daudzus gadus un esmu veiksmīgi sasniedzis metāla ražošanas pārpalikumu, nedegradējot bāzes paraugus, tā ir sava veida izejmateriālu saplūšana, kas rodas pareizas magnetogravitācijas lauku konfigurācijas rezultātā, tagad es pārbaudu vēl vienu šīs tehnoloģijas aspektu, es salauzu kaulu smadzeņu atomu saites, izlīdzināju to lauku (magnētiskā kristalizācija), lai iegūtu plazmu, un es vēlētos to izmantot kā piedevu rauga barotnei L-PAC ražošanā, lai potenciāli iegūtu ārkārtīgi tīru jaunu vielu, kas ir ļoti līdzīga l-feniliacetokarbinolam, bet daudz kristalizētāku (attīrītu, augsti integrētu šūnu līmenī), tas varētu arī ļoti ietekmēt L-PAC ražošanas efektivitāti, jo manis iegūtā viela spēj nodrošināt raugus ar bezgalīgi daudziem biosintēzei nepieciešamajiem elementiem un to var veiksmīgi panākt bez sarežģīta laboratorijas aprīkojuma, vienkārši sekojot instrukcijām, kuras es plānoju izstrādāt, pārbaudīt un pilnveidot, un pēc tam dalīties ar tām nekomerciālā nolūkā, lai ietekmētu kaitējuma samazināšanu, ko rada smagie nesimbiotiskie elementi, kas ir blakusprodukts klasiskajām ekstrakcijas un sintēzes metodēm.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Šis pavediens iegāja negaidītu pavērsienu -_-
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Lūdzu, vērsieties pie garīgās veselības aprūpes speciālista
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Kas ir pieejams? L-pac?
 
View previous replies…
Top