Plaša mēroga naudas atmazgāšana

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Vēlos uzzināt vairāk par naudas atmazgāšanu lielos daudzumos

Kādus paņēmienus izmanto naudas atmazgātāji ?
Kādos uzņēmumos viņi veic ieguldījumus ?
Kā viņi iegūst bankas kontus, kuros ir skaidra nauda ?

Es zinu, ka daudzi karteļi dodas uz Dubaju un nodod savu naudu trasta uzņēmumam, bet kā trasta uzņēmums atmazgā naudu?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Atvērt bankas kontu uz viltus vārda ir vienkārši, ja rakņājaties forumā, tur ir arī pamācība, vienkārši apskatiet to.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ne vienmēr man bija viltus bankas konts, un viņi sized mana nauda bija tikai pāris grand, viņi gribēja pierādījumus par to, kur nauda nāk no un personas dati, kas sūta to Tuck man 6 mēnešus, lai saņemtu to atpakaļ uz normālu slēdza kontu pēc tam stick to BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Lasiet manu pavedienu
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domāju, ka viņš domā, lai tas izskatītos pilnīgi likumīgi. Ir daudz triku. Manu draugu tētis katru mēnesi pērk automašīnu un pēc 30 dienām to pārdod. Viņam ir arī personīgs sakars ar vienu no šiem dāvanu karšu tirgiem, kur viņš pērk dažus simtus plauktus dāvanu automašīnu un pārdod tās atpakaļ puisim, atskaitot 3%, saņem kvīti un visu 9 jardus. Viņš dara allot no kripto un dienas tirdzniecības bleeds to off kā 10% mēnesī, un tas viss ir likumīgi, kad viņš ir beidzis.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Atrodiet bagātus ppl, dodiet viņiem netīru naudu, lai viņi ieguldītu savu legālo naudu jūsu uzņēmumā. Piemēram, dodiet viņiem 50 tūkstošus, lai viņi ieguldītu 40-45 tūkstošus no savas bankas acc jūsu uzņēmumā. Tagad jums ir legāls uzņēmums, kas ir pilnībā apmaksāts. Tad atveriet kādu uzņēmumu, kas darbojas tikai skaidrā naudā, piemēram, veļas mazgātavu, ātrās ēdināšanas uzņēmumu, picēriju, automazgātavu un izrakstiet viltotus rēķinus vai kvītis.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Uzņēmējdarbība, ko nevar revidēt - veļas mazgātavas ir labas. Solāriji. Masāžas saloni. "Mākslas pārdošana" ir vēl viens labs veids - vērtība ir iekšēja jeb subjektīva, citiem vārdiem sakot, produkts ir unikāls un maksā tik, cik pircējs ir gatavs maksāt. Glezniecības studija vai dažādi amatniecības izstrādājumi. Pat mūzika.

Ir kāds tumšā tīkla forums ar nosaukumu "Dread", kurā, iespējams, var pastāstīt visu, ko jūs vēlētos zināt. Es neesmu tur pavadījis laiku, bet man ir draugs, kurš zvērēja par šo vietni.
Pilna ar noderīgu informāciju tādiem cilvēkiem kā mēs.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manuprāt, liela nozīme ir tam, lai jums būtu legāls uzņēmums, kurā jūs tomēr varat tīrīt savu naudu. Tātad jums ir viduvējs uzņēmums (automazgātuve). Tas nenopelna daudz naudas, bet jūs varat tajā ieguldīt daļu savas nelegālās naudas un saukt to par peļņu.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 tas var būt patiešām ļoti ļoti vienkārši, izveidot savu nft un pēc tam iegādāties tos ar savu monero. Jums nav jāmaina kriptonauda uz skaidru naudu un nav jāatver kāda veida uzņēmums. Jūs maksāsiet nodokļus no peļņas, kas gūta no jūsu nft, un jūs būsiet atmazgājis savu naudu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es aizmirsu par NTF. Vai tie joprojām ir aktuāli? Zinu, ka to popularitāte izzuda, kad kritās kriptogrāfija. Vai tie ir atgriezušies?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 jā, tie ir mazāk populāri nekā pirms gadiem, bet tie joprojām darbojas un ir labs tirgus
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Man būs vēlreiz jāpievērš uzmanība šiem jautājumiem. Es dabūju pāris, kad tās pirmo reizi sāka izdot, un aizmirsu par tām. Varbūt es esmu bagāts!! Haha
 
Top