Question Pasta paku noplūde(Turcija )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, viņi man atsūtīja bezmaksas paraugu. Bet, visticamāk, policija ir atklājusi Es gribu zināt, ja policija ieradīsies manā adresē, kāda ir labākā atbilde, ko man viņiem vajadzētu sniegt Ja kādam ir pieredze, lūdzu, konsultējiet mani.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Dzēst visu informāciju par lietām vai šifrētu
Būtībā iznīcināt visus pierādījumus par lietu
Kā jūsu iegūt, ka jūsu sūtījums noķerts?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Zāles Turcijā, manuprāt, vienkārši nav tā vērtas. Mans mīļš draugs saņēma 9 gadus cietumā (stingrā režīmā) par 80 gramu zāles fken... Jebkurā gadījumā izdzēst visu nesaki nevienu teikumu un sameklē advokātu, ja viņi atnāks.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kur evedence kurš ir pasūtījis sūtījumu uz adresi, būtībā ikviens var pasūtīt kaut ko uz kādu adresi, varbūt tur vienkārši kļūdaini uz iepakojuma ir uzrakstīts šis vārds, adrese, kas to zina utt,
jurists vienmēr
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Nekad neko neatzīstiet un visu noliedziet, neviens nevar pierādīt, ka jūs to pasūtījāt, kamēr viņiem nav tīru pierādījumu, ka jums ir bijusi saskare ar jebkāda veida narkotikām, ja domājat, ka viņi jūs uzmana, nekad neko neturiet savā īpašumā, vairs nepiesakiet lietas uz savu dzīves adresi, izmantojiet viltus vārdu. Kopumā nekad vairs neizmantojiet savu īsto informāciju un nekad neturiet vielas tādā daudzumā, no kura nevarētu ātri atbrīvoties. Es jums ieteiktu nekad nēsāt līdzi narkotikas un nekad nestaigāt ārā ar kaut ko pie sevis. Jūs to visu jau zināt, tā ir veselais saprāts, bet, ja viņi patiešām ir iedziļinājušies šajā lietā par to, ka jūs pasūtāt lietas, viņi to sekos 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, tāpēc katra jūsu mazā kļūda, kad jums pie sevis ir sūdi, var būt lieta tuvāk. Bet, visticamāk, viņi neiedziļināsies tajā tik dziļi, jo tas nebija liels daudzums, viņi tikai atvērs acis un gaidīs, kad to būs vairāk, un kad ienāks lielāka daudzuma pasūtījumi. Nobeigumā nekad neizmantojiet savu īsto vārdu, dzīves adresi un kopumā, kā jau teicu, savu reālo informāciju. Palieciet drošībā
 
Top