Question ķīmijas apguve bez pieredzes

alllove

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pēdējās nedēļas laikā esmu pavadījis daudz brīvā laika šajā forumā, un esmu apsvēris iespēju pats izmēģināt kādu sintēzi.
Mani tikai interesēja, kur es varētu uzzināt par vispārējo ķīmiju, jo es gribētu, lai man būtu kaut kāds priekšstats par to, ko es daru. vai ir kādas īpašas tīmekļa vietnes vai grāmatas, ko jūs varētu ieteikt hobijiem bez pieredzes? vai ir kāda īpaša ķīmija, kas man būtu jāizpēta, piemēram, organiskā ķīmija?
paldies.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Izlemiet, kurā kategorijā jūs interesē sintēze. Meklējiet to šeit, skatieties videoklipus, skatieties visus komentārus, un jūs iegūsiet diezgan labu priekšstatu. Arī BB forums var jums palīdzēt praktiski ar visu sintēzei nepieciešamo, sākot ar iekārtām un beidzot ar reaģentiem. Vienkārši pajautājiet, un eksperti šajā forumā ir ļoti izpalīdzīgi. Tikai pārliecinieties, vai uzdodat pareizo jautājumu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tieši tā, organiskā ķīmija. Jums tā ir jāapgūst.
 

Yiazo

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, es gribētu uzsākt šo piedzīvojumu, es gribētu specializēties benzodiazepīnu jomā, bet es nezinu, ar ko sākt, grāmatu/laboratorijas aprīkojumu. vai jums būtu kādas saites, padomi un ieteikumi, ko man nosūtīt. paldies.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ievērojiet visus iepriekšējos padomus, ko snieguši citi dalībnieki, un papildus es jums ieteiktu iet lēnām un piesardzīgi, vispirms mēģiniet pilnībā izprast periodisko tabulu, lai gan lielākā daļa elementu tur ir neorganiski, bet ar lielu izņēmumu ir ogleklis un ogļūdeņradis, un jums būs daudz darīšanas ar vēlākajiem, t. i.; ogleklis un ogļūdeņradis organiskajā ķīmijā. Īpašu uzmanību pievērsiet arī tādiem elementiem kā ūdeņradis, skābeklis, ogleklis un slāpeklis.
Mēģiniet izprast to īpašības un elektronisko struktūru, kā tie reaģē ar citiem elementiem. No tiem var pāriet uz vienkāršām un pamata organiskās ķīmijas reakcijām. Vēlāk tu būsi atbildīgs par citu cilvēku un varbūt arī par savu dzīvi, tāpēc laiks un pacietība, ko veltīsi labas ķīmijas apguvei, ir tūkstoškārt vērta.
 
Top