Mazāk spēcīgs?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Sveiki, es lasīju daudz cilvēku, kas apgalvo, ka reakcijas ar NaBH4 ir mazāk spēcīgs mets, tas notiek ar MDMA sintēzi? Es lasīju, ka varbūt jā...
Vai vismazāk spēcīgs produkts rodas, izmantojot glicidātus?
Ja tas tā ir... Kāpēc tas notiek?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Visiem ceļiem ir piemaisījumu profils, bet teorētiski, ja pietiekami labi izolē, beigās nevajadzētu būt atšķirībām, sekundārais amīns ir sekundārais amīns.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teorētiski un empīriski, ja ir izolēta precīza molekula, atšķirību nav, visas šīs "problēmas" ir saistītas tikai ar izomēru atdalīšanu, bet molekula ir molekula neatkarīgi no tā, no kurienes tā nāk, tas ir pierādāms fakts.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
jūs domājat, ka augstais ir daudz īsāks, kā jūs varētu sagaidīt? es dzirdēju, ka šādi komentāri plūst arī
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es domāju, ka es nepiedalīšos šāda veida diskusijās, ir acīmredzama lieta un laika izšķiešana, vienmēr šādas lietas notiek visur ar jebkuriem cilvēkiem ar jebkuru produktu.
Tas ir tāpat kā tad, kad jūs saražojat kādu partiju, kāds to paņem un saka, ka tā nav tik spēcīga kā vienmēr, nākamajā dienā jūs viņiem iedodat to pašu partiju, un viņi saka, ka šī ir pārsteidzoša!
Ietekme un spēks ir saistīti ar enantiomēriem un piemaisījumiem, bet arī ar jūsu ķermeņa stāvokli, jebkurā gadījumā ir neiespējama diskusija, kas vienmēr pastāvēja un vienmēr pastāvēs.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
es neņemu nekādu nostāju vai ko.. es stumju koksu vairāk nekā 20 gadus.. nestāstiet man par vienībām un viņu pieredzi un viedokļiem par vienu un to pašu partiju nedēļām...
tā vienkārši, ka vairāk tad viens minēja, ka tas jūtams, ka tas aizņem daudz mazāk laika piedzīvo augstu... es nevaru izdarīt secinājumus, tikai pieminot..arī nav nopirkts no manis....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es neatbildēju tieši uz jūsu ziņu, es runāju par vispārējo diskusiju, atvainojiet par pārpratumu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nav jāuztraucas, kungs 🫡 viss ir labi
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
pastāstiet man, ka glicidātu ceļi veic "desbalansu" izomēru attiecībās un veido "vājāku" molekulu. man ir MDMA, kas man jālieto 200 mg, un man vajag vairāk an citu ar 100 mg es peldos
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es daru MDMA no glicidāta, un tā spēcīgāka man nekad nav bijusi. Es domāju, ka tā vairāk ir saistīta ar maršrutu vai reaģentiem, nevis ar glicidātu.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
No jūsu pieredzes, kādi ceļi l un reaģenti dod produktu ar tik vēlamo iedarbību? Vai jūs veicat arī gala produkta izomēru atdalīšanu?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es metā veicu tikai enantiomēru izšķiršanu, MDMA, manuprāt, ir labāk racēmisks, bet tas ir atkarīgs no katra cilvēka personīgajām vēlmēm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ir ziņas, ka dabisko piperonālu izmantošana dod vislabāko efektu nekā sintētisko. Taču nav teorētiska skaidrojuma. Tas ir papildu izpētes lauks. Varbūt sintētiskā produkta kvalitāte ir sliktāka (dioksola grupas degradācija līdz metoksi grupai), varbūt kaut kas cits.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Jā, nesintētisks? no piperīna oksidācijas ar ozonu noteikti ir excelent Piperonal
 
Top