Lizdeksamfetamīns

amyexplores

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 7, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki! Es gribētu uzzināt, vai ir iespēja pašam pagatavot lizdeksamfetamīnu, man tas ir jālieto katru dienu, un cenas ir smieklīgas, un dažreiz produkts pat nav pieejams... Vai kāds var man ar to palīdzēt?
Iepriekš paldies!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Lizdeksamfetamīns organismā metabolizējas par amfetamīnu. Vieglāk ir uzreiz sintezēt amfetamīnu un izmantot to medicīniskiem mērķiem.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jūs atsaucaties uz lizdeksamfetamīnamedimesilātu, Elvanse. Tas ir tikai D-amfetamīns, kas sālīts ar mezilaātu un kombinēts ar aminoskābi, lai pagarinātu izdalīšanos. lisDEKSAMFETAMĪNDIMESILĀTS. Visu, kas šajā molekulas nosaukumā ir bez lielajiem burtiem, asinsritē sašķeļ enzīmi, un jums paliek tīra narkotiskā viela - dekstromamfetamīns.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Jā, cilvēks!! Im in the same shit.its tikai fucking crimminal ko viņi ļauj jums maksāt par šo shit.im no nl un maksāt shitload naudas par manu apdrošināšanu un Elevance tabletes, kas man ir nepieciešams dont saņemt paid.onley daļa no kāda maksāt atpakaļ uzņēmums, bet joprojām tie maksā fortune.just par xtra amīna grupu uz dex.
I cant aforde my medication like this and I am forced to get creative.thats the biggest part of the reason to start making it myself.and ofcource the hobby in it .but yeah ,its abnormal what they charge for an dexamphetamine with a delay uptake uptake.what do they expectations people to do after getting bills like that and some reacherge? Jums jābūt muļķim, lai vismaz nemēģinātu glābt sevi no nabadzības👍tā ir tīra mafijas prakse, ko viņi dara, un uz likumīga pamata.kas šajā gadījumā ir noziedznieks. es esmu ar jums līdz galam.velns, es domāju, ka esmu vienīgais, kuram šeit ir tik liela problēma kā šī.
 
Top