Livin, ar smagu noslēpuma svaru.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Tas ir bijis neliels komentārs citā sadaļā, bet tā offtop, un es nolēmu to sakārtot un parūpēties par to.

Tātad, kā rīkoties normālā tiešraidē, kā nodrošināt savu drošību bezsaistē, par to pa gabalu ar mani.


Es domāju, ka mums visiem ir 1-2 draugi, kas zina kādu par mūsu nelikumīgām darbībām utt.
Labāk parādīt viņiem, ka jūs esat beidzis ar to, un jūs esat ārā, nekavējoties!.
Manā pasaules uztverē ir uzticības hierarhija jūsu dzīvē:

Sociālie mediji, tiešsaistes draugi, tuvinieki utt.

-Visi nejauši cilvēki, es domāju, ka nav par ko runāt.

3. Draugi.
-Jiem es dodu priekšroku, lai ap viņiem veidotu sintētisku pasauli ar viltus domām par mani.
-Draudzība ir tā, kas iznīcina ar skaudību.

2. Tuvs radinieku loks, draudzene.
-Labākas perspektīvas par to. Es zinu labus attiecību piemērus
kur meitene pat aizstāv savu puisi un piedod viņam visu, bet
tā ir tikpat reta kā dimanti.
Mans viedoklis --- Neuzticēties

1. Ģimene

-Atkarībā no viņu rakstura un morāles, bet visvairāk
Es labāk uzticos savai ģimenei.
-Bet es nekad nestāstīju un nekad nerunāšu par noziegumiem un nelikumīgām darbībām,
ja runa nav par uzticēšanos, jūsu vecākus var izvilināt jebkurš vidēji prasmīgs cilvēks.
federāls, ka viņu teiktā patiesība ir domāta jūsu labākai dzīvei.
Mans viedoklis --- Neuzticieties noslēpumiem

Saglabājiet visu konfidenciālo informāciju savās smadzenēs un nekad ar to nedalieties. Pat ja jūs domājat, ka tas ir viegli un jūs nekad to nedarīsiet, NĒ.
Lai būtu pārliecināts, ka nekad nekļūdīsies, katru reizi atkārto šo svēto stāvokli savā galvā. Brīvība ir nenovērtējama.;)
TIHOmrK8wU


Šī bija 1. daļa. Ļaujiet man zināt, vai tā bija noderīga vai interesanta.
 

Kanalratte556

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 13, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Vienkārši neuzticieties nevienam. Jūsu labākie draugi var kļūt par jūsu ļaunākajiem ienaidniekiem, ja jūs viņiem pateiksiet, ka pelnāt labu naudu.
Esmu redzējis tik daudz cilvēku, kas nonākuši aiz restēm sava bijušā mīļākā dēļ. Viņi nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību, viņi iegūst gf, viņi šķiras, un viņa iet un pastāsta policijai. un tad jūs apcietina.
 
Top