• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

meklējat MDMA vai LSD pārdevēju Amerikā

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Meklēju MDMA vai LSD pārdevēju, kas var nosūtīt uz Ameriku meklēju tikai nelielu summu 50$ vērtībā
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Šeit nav neviena, kas būtu pieejams tirgū, vai ne? Izskatās, ka, pat ja nebūtu ASV pārdevēja, kāds sūtītu jums.
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Lielākā daļa pārdevēju ir Eiropā vai pārdod tikai vai galvenokārt tai, tāpēc tas ir sava veida cīņa, jo īpaši tāpēc, ka es mēģinu pārbaudīt tikai nelielu naudas summu (50$), lai pārbaudītu, vai tā ir īsta. 😭
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esmu dzirdējis, ka tas ir tas gadījums. Iespējams, ir labas biznesa iespējas kādam, kas var ievest kvalitatīvu MDMA štatos un tālāk pārdot. Es gribētu uzzināt, vai jūs atradīsiet kādu, kam patiešām ir kvalitatīvs produkts. Tomēr LSD nav īsti mana lieta
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
wanny izmēģināt konfektes flip? vajadzētu sākt ar lsd tomēr,
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Man ir diezgan daudz Thuggaking54xx 's mdma. Tas ir labs produkts par godīgu cenu. 100mg ir deva lielākajai daļai cilvēku. 250mg ir spēcīga deva. Iespējams, lielākajai daļai cilvēku tā ir mazliet daudz
E4dHBly1Np
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es esmu jauna šajā vietnē, bet ne tirgos un tagad pastebins. Man ir vajadzīga palīdzība, lai orientētos un atrastu pārdevējus. Es meklēju FXE, bet es arī nodarbojos ar daudzām vielām.
 

rosechem

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
100
Reaction score
18
Points
18
Deals
2
Sveiki, mēs varam nodrošināt dažu produktu prekursorus, nevis sintētiskos produktus. Ja Jums ir interese, rakstiet man PM.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jessejames ir legāls MDMA pārdevējs, kas atrodas ASV. Lietojiet normālas Šulgina devas no viņa lietām 120 - 160 mg.
 
Top